Prekių katalogas

Afrodiziakai

 • Su seksualine sveikata susiję negalavimai vargina ir jaunus, ir vyresnio amžiaus žmones, todėl rūpintis savo savijauta padės farma24.lt internetinėje parduotuvėje siūlomi maisto papildai ir afrodiziakai, teigiamai veikiantys lytinio gyvenimo kokybę, didinantys vyro seksualinę ištvermę, moters potraukį seksui ir palaikantys normalią erekcijos funkciją. Įsigykite kokybiškus ir veiksmingus stimuliantus, kurių sudėtis praturtinta vitaminais, mikroelementais, augaliniais ekstraktais ir kitomis veikliosiomis medžiagomis, padedančiomis pasiekti aukštesnį lytinio gyvenimo komfortą. Pirkite maisto papildus internete pigiau, nes geresnis seksualinis gyvenimas – būtina laimingų santykių sudėtinė dalis.

  Maisto papildas Spanish Fly S-Drops, 15ml

  Seksualinio gyvenimo kokybei pagerinti skirti maisto papildai tiek vyrams, tiek moterims. Ypatinga formulė taip pat suteiks naujus pojūčius bei potyrius lovoje.

  Maisto papildas Spanish Drops Extra, 30ml

  Maisto papildai skirti abejoms lytims – tiek vyrams, tiek moterims. Didesniam susijaudinimui, ištvermingumui ir malonesnėms sekso akimirkoms.

  1495
  Maisto papildas moterims Spanish Love Drops secrets, 30ml

  Maisto papildai moterims didesniam susijaudinimui ir energijai palaikyti. Veikia stimuliuojančiai ir sumažina nuovargį.

  1995
  Maisto papildas vyrams ero by HOT Volume+ sperma, 30ml

  Maisto papildai vyrams, jų energijai, ištvermingumui ir seksualiniam susijaudinimui.

  1395
  Maisto papildas vyrams Prorino Potency, 7 pakeliai

  Maisto papildai vyrams, siekiantiems kokybiško ir visaverčio seksualinio gyvenimo. Miltelių pavidalu, tirpstantys vandenyje.

  2095
  Maisto papildas vyrams Prorino Potency Caps, 5 kaps.

  Maisto papildas vyrams didina ir aktyvina vyrišką seksualinę energiją. Sureguliuoja seksualinio gyvenimo ritmą. 

  1995
  Maisto papildas vyrams HOT V-Activ Man, 20 kaps.

  Maisto papildas vyrams gali padėti padidinti lytinį potraukį ir pasiekti geresnę seksualinę savijautą. Skirta vyro pajėgumui bei ištvermei, jo didesniam pasitikėjimui sukurti. 

  1795
  Maisto papildas vyrams ero by HOT Spanish Fly Gold, 30 ml

  Maisto papildas vyrams seksualiniui potraukiui ir jauduliui. Suteikia ilgalaikę vyrišką ištvermę lytinio akto metu ir leidžia patirti pilnavertį malonumą.

  1495
  Maisto papildas moterims ero by HOT Spanish Fly Gold, 30 ml

  Maisto papildas padidinantis seksualinį potraukį, energiją ir jaudulį moterims. Sužadina geismą ir suteikia naujus erotinius pojūčius lovoje. 

  1395
  Maisto papildas moterims ero by HOT Spanish Fly Strong Extreme, 30 ml

  Maisto papildas moterims stiprina lytinį potraukį ir suteikia seksualinės energijos. Veikia teigiamai ir stimuliuojančiai, todėl užtikrina didesnį malonumą lytinio akto metu.

  1395
  Maisto papildas moterims HOT Woman Exxtreme Libido+ Power, 2 kaps.

  Maisto papildas moterims, skirtas sužadinti aistrą ir padidinti seksualinę energiją. Efektyviai veikia moters susijaudinimą ir sumažina nuovargio pojūtį.

  Maisto papildas vyrams HOT Exxtreme Power, 10 kaps.

  Maisto papildas skirtas išlaikyti vyrišką jėgą ir seksualinę energiją. Efektyviai didina lytinį pajėgumą, ištvermę ir suteikia gyvybingumo bei žvalumo. 

  2695
  Maisto papildas vyrams HOT Exxtreme Power, 5 kaps.

  Maisto papildas skirtas išlaikyti vyrišką jėgą ir seksualinę energiją. Efektyviai didina lytinį pajėgumą, ištvermę ir suteikia gyvybingumo bei žvalumo. 

  1595
  Maisto papildas vyrams HOT Exxtreme Power, 2 kaps.

  Maisto papildas skirtas išlaikyti vyrišką jėgą ir seksualinę energiją, suteikia pasitikėjimo savimi. Galimai didina lytinį pajėgumą, ištvermę ir suteikia gyvybingumo bei žvalumo. 

  Maisto papildas vyrams JoyDivision Penisex Men, 40 kaps.

  Unikalios ir išskirtinės sudėties maisto papildas vyrams natūraliam seksualiniam aktyvumui ir energijai palaikyti.

  1695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Maisto papildas vyrams Viamax Volumizer, 60 kaps.

  Maisto papildai vyriškai energijai ir pajėgumui palaikyti. Unikali ekstraktų sudėtis su korėjietišku ženšeniu. Tinka tiek vyresniems, tiek jaunesniems vyrams.

  3595
  Prekė išparduota. Susisiekite