Apmokėjimas

 • Mokėjimų būdai

  Siekiame suteikti kuo didesnę pirkimo internetu laisvę klientui, todėl už prekes, įsigytas Farma24.lt elektroninėje parduotuvėje, galite atsiskaityti Jums patogiu būdu. Visi atsiskaitymo būdai yra visiškai saugūs – greita, patogu ir paprasta. Pageidaujamas mokėjimo būdas yra pasirenkamas užsakymo eigoje.

  Plačiau apie mokėjimo būdus:

  • Elektroninė bankininkystė

  Pasirinkus šį mokėjimo būdą, už prekes atsiskaitysite paskutiniame pirkimo proceso etape, kai patvirtinsite užsakymą. Prisijungę prie savo pasirinkto banko sistemos, patvirtinsite automatiškai sugeneruotus duomenis ir atliksite pavedimą. Užsakymas vykdomas nedelsiant, kadangi įmoka patvirtinama per kelias minutes. Atlikus mokėjimą iki 14 val. – prekes išsiųsime tą pačią darbo dieną.

  • Atsiskaitymas pristatymo metu

  Pasirinkę pristatymą kurjeriu, galėsite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele, kai siuntų tarnyba įteiks Jūsų užsakytas prekes norimu adresu. Jeigu siuntos atsiėmimo metu mokama grynaisiais pinigais, rekomenduojama turėti tikslią užsakyme nurodytą sumą.

  Atsiimdami prekes iš paštomato, Jūs taip pat turite galimybę susimokėti vietoje. Svarbu: paštomatuose galima atsiskaityti tik banko kortele.

  Šios atsiskaitymo paslaugos papildomai kainuoja 1 €.

  • Paysera

  Susimokėti už pirkinius galite naudodamiesi Paysera atsiskaitymo sistemą. Automatiškai būsite nukreipti į Paysera puslapį, kuriame patogiai ir greitai atliksite pavedimą. Sistema automatiškai sugeneruos mokėjimą už prekes, o Jums tereiks patvirtinti užsakymą. Greitas, saugus ir paprastas atsiskaitymo būdas. Mokėjimui taikomi mažesni komisiniai mokesčiai.

  • Bankinis pavedimas

  Už prekes galite atsiskaityti bankiniu pavedimu į mūsų sąskaita Swedbank banke. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, po užsakymo patvirtinimo Jums bus suformuluota ir į el. paštą išsiųsta išankstinė užsakymo pirkimo sąskaita su duomenimis, kurią privalote apmokėti per vieną darbo dieną. Atsiskaityti galite banko skyriuje arba prisijungus prie internetinės bankininkystės. Šiuo atveju pavedimo duomenys nėra suformuluojami automatiškai, juos suvedate pats. Per 3 d. d. neapmokėti užsakymai atšaukiami.

  Sąskaitos rekvizitai:

  Gavėjas:

  Strateginiai Partneriai, UAB

  Gavėjo kodas:

  304047858

  Gavėjo bankas:

  Swedbank

  Gavėjo sąskaita:

  LT85 7300 0101 4319 1284

  Mokėjimo paskirtis:

  Užsakymo Nr.: XX

  Suma:

  XX

  Dėmesio: atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje būtina nurodyti užsakymo numerį.

  Svarbu: užsakymas pradedamas vykdyti, gavus patvirtintą mokėjimo pranešimą. Laiko tarpas, per kurį yra gaunamas mokėjimo įskaitymas, priklauso nuo Jūsų pasirinkto atsiskaitymo būdo.