Apmokėjimas

 • Farma24.lt elektroninėje parduotivėje už prekes galite sumokėti per elektroninės bankininkystės sistemas, paprastu banko pavedimu ar grynais pinigais. Pageidaujamas mokėjimo būdas yra pasirenkamas užsakymo eigoje.


  Atsiskaitymas elektronine bankininkyste:

  Už pirkinių krepšelį galite sumokėti naudodamiesi bet kuriuo Lietuvoje veikiančiu banku, bei kitais mokėjmimo būdais, kurie yra įprasti Lietuvoje.

  Mūsų įmonė bendradarbiauja su atsiskaitimų sistema Mistertango. Tai patikima internetinių atsiskaitymų sistema, kurioje paslaugų vartotojai yra apsaugoti nuo duomenų vagysčių ir praradimų, nes operacijų saugumas užtikrinamas naudojant pažangiausias informacines technologijas.

  Norėdami atsiskaityti per savo banką, pasirinkite "elektroninės bankininkystės" mokėjimo būdą. Patvirtinus užsakymą, būsite nukreipti į Mistertango sistemą, kurioje galėsite pasirinkti norimą banką. Pasirinkę banką, prisijunkite prie jo įprastu būdu. Sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas preke. Beliks tik patviritinti mokėjimą. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės sistema užsidarys ir Jūs vėl sugrįšite į farma24.lt.

   

  Atsiskaitymas banko pavedimu:

  Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą iki prekių pristatymo dienos (jeigu nebuvo sutarta kitaip). Apmokėjimo duomenys pateikiami patvirtinus užsakymą. Papildomai, Jūsų el. paštu yra taip pat išsiunčiama sąskaita apmokėjimui. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti savo užsakymo numerį (pvz.: #1234).

  Sąskaitos rekvizitai:

  Gavėjo pavadinimas:  Individuali įmonė "Ekokrepšelis"
  Gavėjo sąskaita:  LT74 7044 0600 0815 5108
  Gavėjo kodas:  303452857
  Suma:------
  Mokėjimo paskirtis: Užsakymo Nr.:--------

   

  Atsiskaitymas grynaisiais pinigais:

  Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. 

  Prekių pristatymo metu kurjeris išrašys pinigų priėmimo kvitą, pasistenkite turėi tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.