Prekių katalogas

Difuzoriai

 • Aromaterapija – geriausia terapija, padėsianti sukurti jaukią patalpų aplinką ir palaikyti tinkamą drėgmę ir klimatą. Eterinių kvapų garintuvai (difuzoriai) yra specialiai sukurti patogiam ir itin saugiam mėgstamų aliejų garinimui. Siūlome platų kvapų difuzorių pasirinkimą, tinkantį kiekvienam namų interjerui – pas mus rasite patikimus prekės ženklus, tokius kaip Medisana. Pagaminti pasitelkiant energiją taupančią technologiją, modernūs ir inovatyvūs prietaisai yra ilgaamžiai ir efektyviai taupo energiją namuose. Ypatingai efektyvus mikro išpurškimas sukuria smulkios miglos pavidalą ir paskleidžia mėgiamų eterinių aliejų kvapų natas. Skleisdami malonų aromatą, šie difuzoriai padeda atsipalaiduoti ir netgi gali pagerinti miego kokybę. O svarbiausia, tinka turintiems vaikų, nes prietaisai pasižymi žemu triukšmo lygiu. Užkirskite kelią sausam patalpų orui ir jo sukeliamiems nemaloniems padariniams. Pasinerkite į malonaus ir gaivaus patalpų oro teikiamus malonumus!

  Medisana kvapų difuzorius AD 625

  Modernus kvapų difuzorius su ultragarso technologija sukuria miglą ir tolygiai paskirsto malonų aromatą po visą patalpą. Tylus ir energiją taupantis prietaisas su LED apšvietimu. 

  7995
  Medisana difuzorius AD620

  Ultragarso technologijos pagrindu veikiantis aukšto efektyvumo difuzorius paskirsto smulkios miglos pavidalu malonius kvapus po visą patalpą. Galima naudoti eterinius aliejus.

  3995
  Medisana kvapų difuzorius AD635

  Funkcionalus kvapų difuzorius pagamintas iš grūdinto plieno sukuria pageidaujamą vidaus patalpų mikroklimatą ir gerina oro kokybę. Tylus ir energiją taupantis prietaisas. 

  5995