Rossmax pulsoksimetras SB210

 • Kraunamos nuotraukos
  5895
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 20 eur

  Į krepšelį 

  Modernus pulsoksimetras ant piršto įvertina arterinio kraujo įsotinimą deguonimi, arterijų būklę ir tiksliai fiksuoja širdies ritmą. Duomenis galima perkelti per „Bluetooth“ į išmanųjį telefoną.

  Gamintojas
  Rossmax
 •  

  Rossmax SB210 yra modernus ir funkcionalus pulsoksimetras, kuris padeda įvertinti arterinio kraujo įsotinimą deguonimi, arterijų būklę ir tiksliai fiksuoja širdies ritmą – dūžius per minutę. Tyrimas atliekamas itin lengvai, uždėjus prietaisą ant piršto galiuko ir trumpai palaikius. Vos per kelias sekundes ir vieno mygtuko paspaudimu galėsite išsiaiškinti savo arterijų būklę. Dažnu atveju, gauti rezultatai gali perspėti net apie potencialą ligą (arteriosklerozę, periferinius kraujotakos, širdies ir kraujagyslių sutrikimus).

  • Momentiniai SpO2, pulso ir arterijų būklės rodmenys per 1 minutę.
  • Arterijų patikrinimo techonologija apdoroja SpO2 signalus ir nustato arterijos standumą.
  • Arterijų būklė klasifikuojama į 6 lygius ir pateikiamas rezultatas grafine sąsaja.
  • Duomenis galima perkelti per „Bluetooth“ ir stebėti programėlėje „Rossmax Healthstyle“.
  • Biologinis suderinamumas ir antialerginis dizainas, impulsų stiprumo indikatorius.
  • Pulsoksimetre integruota apsauga nuo išorinių šviesos šaltinių.
  • Pakuotėje: 2 AAA baterijos, 1 dirželis, vartotojo instrukcija.
  • Prietaisui suteikiama 2 metų garantija.

  Techniniai duomenys

  Širdies pulso diapazonas: 30–250 dūžiai / min.
  SpO2 matavimo intervalas: 35–99 %
  Maitinimas: 2 AAA baterijos
  Dydis: 63,5 x 34 x 35 mm
  Svoris: 37 g
   

  Rossmax – pasaulinės sveikatos priežiūros priemonių lyderis, įsipareigojęs rinkai tiekti aukščiausios kokybės diagnostikos produktus ir medicininius prietaisus.

  Naudojimas

  Įdėkite vieną pirštą į įrenginyje esančią ertmę pirštui. Įsitikinkite, kad pirštas yra pilnai įdėtas ir pilnai dengia jutiklius. Atleiskite įrenginį, leisdami jam prispausti pirštą. Paspauskite Įjungimo/išjungimo mygtuką, kad įjungtumėte įrenginį. Matavimo metu rekomenduojama nejudėti. Jūsų matavimai bus rodomi ekrane po kelių sekundžių.

 • Alternatyvios prekės

  Rossmax pulsoksimetras SB100

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras fiksuoja pulsą ir arterinio kraujo prisotinimą deguonimi. Tinka deguonies terapijos metu bei miego apnėjos diagnostikai. 

  3495
  Medisana pulsoksimetras PM 100

  Neinvaziniu būdu nustato arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir pulso dažnį. Mažas ir patogus, turi 6 pasirenkamus ekrano režimus, 10 ryškumo lygių.

  4495
  Oromed pulsoksimetras Oro-Pulse Black

  Mažas ir kompaktiškas neinvazinis pulsoksimetras greitai nustato arterinio kraujo įsotinimą deguonimi (SpO2) ir pulsą. Integruoti 6 duomenų pateikimo režimai. 

  3995
  Oromed pulsoksimetras Oro-Pulse Blue

  Pulsoksimetras ant piršto matuoja deguonies įsisotinimą arteriniame kraujyje, nustato pulso dažnį ir rodo perfuzijos indeksą. Rezultatai pateikiami OLED ekrane net 6 skirtingais pavaizdavimo būdais.

  3995
  Rossmax pulsoksimetras SB200

  Inovatyvus pulsoksimetras vos vieno mygtuko paspaudimu įvertina arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir fiksuoja širdies ritmą. Integruotas garsinis signalas, grafiškai pateikia rezultatus.

  5595
  Oromed pulsoksimetras Oro-Pulse Yellow

  Tikslus pulsoksimetras ant piršto matuoja deguonies įsisotinimą arteriniame kraujyje ir nustato pulso dažnį. Rezultatai yra aiškiai vaizduojami grafiškai ir pateikiami skaitmeniniais skaičiais.

  3995