Prekių katalogas

Kremai, losjonai, aliejai

 • Pagalvokite apie mėgstamiausias kosmetikos priemones, ar bent viena iš jų yra kūno priežiūros priemonė? Dažnai didžiausią dėmesį skiriame veido priežiūrai ir pamirštame tai, ką neretai vadiname šventove – mūsų kūną. Kokybiškas losjonas, kremas ar aliejus gali padaryti stebuklus pavargusiai, ne tokiai patraukliai odai, kuri yra šiurkšti ir dehidratuota. Odą dažnai veikia aplinkos veiksniai, pavyzdžiui, vėjas, šaltis, karštis, o kartais tiesiog oras patalpose, kuriose praleidžiame daug laiko. Išsirinkite sau tinkamas kūno priežiūros priemones praturtintas geraisiais ingredientais, augaliniais aliejais, naudokite po kiekvieno apsilankymo duše arba, kai jaučiate tam poreikį, ir pajuskite savo odą iš naujo – sudrėkintą, švelnią ir elastingą.

  Osimagnesium magnio kūno sviestas +OptiMSM, 200 ml

  Drėkinantis. Su magnio aliejumi, taukmedžio sviestu ir saldžiųjų migdolų aliejumi! MSM užtikrina dar greitesnį magnio pasisavinimą per odą!

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Osimagnesium magnio kūno sviestas, 200 ml

  Su puikiuoju ŐSIMAGNESIUM magnio aliejumi, taukmedžio sviestu ir saldžiųjų migdolų aliejumi! Ir puikiai drėkina ir prisotina organizmą magnio!

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite