Prekių katalogas

Kremai, losjonai, aliejai

 • Pagalvokite apie mėgstamiausias kosmetikos priemones, ar bent viena iš jų yra kūno priežiūros priemonė? Dažnai didžiausią dėmesį skiriame veido priežiūrai ir pamirštame tai, ką neretai vadiname šventove – mūsų kūną. Kokybiškas losjonas, kremas ar aliejus gali padaryti stebuklus pavargusiai, ne tokiai patraukliai odai, kuri yra šiurkšti ir dehidratuota. Odą dažnai veikia aplinkos veiksniai, pavyzdžiui, vėjas, šaltis, karštis, o kartais tiesiog oras patalpose, kuriose praleidžiame daug laiko. Išsirinkite sau tinkamas kūno priežiūros priemones praturtintas geraisiais ingredientais, augaliniais aliejais, naudokite po kiekvieno apsilankymo duše arba, kai jaučiate tam poreikį, ir pajuskite savo odą iš naujo – sudrėkintą, švelnią ir elastingą.

  Earthly Body kūno sviestų rinkinys Trio, 3 x 51 g

  Kūno sviestų rinkinys (Guavalava, Isle of You, Naked in the Woods) skirtas prabangiai odos priežiūrai. Augalinių aliejų derinys minkština odą ir suteikia kūnui stangrumo.

  1195
  Biocos dirvinių mėtų eterinis aliejus, 5 ml

  Dirvinių mėtų aliejus puoselėja gerą savijautą ir tinka masažams, terapinėms vonioms, kambariams kvėpinti ar kosmetikos gaminių sudėčiai papildyti. 

  195
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Osimagnesium magnio kūno sviestas +OptiMSM, 200 ml

  Drėkinantis. Su magnio aliejumi, taukmedžio sviestu ir saldžiųjų migdolų aliejumi! MSM užtikrina dar greitesnį magnio pasisavinimą per odą!

  2295
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Earthly Body rankų ir kūno losjonas Hemp Seed Dreamsicle, 207 ml

  Sodrios tekstūros kūno losjonas prabangiai gaivina ir minkština visų tipų odą. Nuramina ir suteikia odai stangrumo. Mandarinų ir slyvų aromatas.

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Earthly Body rankų ir kūno losjonas Hemp Seed Skinny Dip, 207 ml

  Lengvos tekstūros kūno losjonas giliai drėkina, apsaugo ir išvalo visų tipų odą. Normalizuoja kūno drėgmę ir suteikia odai stangrumo. Vanilės ir cukraus vatos aromatas.

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Earthly Body rankų ir kūno losjonasHemp Seed Naked in the Woods, 207 ml

  Lengvos tekstūros drėkinamasis kūno losjonas giliai išvalo visų tipų odą ir suteikia jaunatviško stangrumo bei tvirtumo. Baltosios arbatos ir imbiero aromatas.

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Osimagnesium magnio kūno sviestas, 200 ml

  Su puikiuoju ŐSIMAGNESIUM magnio aliejumi, taukmedžio sviestu ir saldžiųjų migdolų aliejumi! Ir puikiai drėkina ir prisotina organizmą magnio!

  2095
  Prekė išparduota. Susisiekite