Prekių katalogas

Omron kompresorinis inhaliatorius C28P (NE-C105-E)

 • Omron kompresorinis inhaliatorius C28P (NE-C105-E)

  6795
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Į krepšelį 

  Veiksmingas ir efektyvus inhaliatorius, kuris sumažinima gydymo laiką ir vaistų išeikvojimą! Galingas, tad efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Ypač higieniškas.

  Gamintojas
  Omron (Japonija)
  Prekės ženklas
  Omron
 • Jei Jūs kenčiate nuo chroniškų kvėpavimo takų ligų, tokių kaip astma, plaučių uždegimas ar bronchitas, alergija ar padidėjęs jautrumas oro ir aplinkos teršalams? Šis inhaliatorius - puiki išeitis!

  "Omron" Dvigubų Vožtuvų Technologija™ (A.V.T), kuri leidžia vožtuvams atsidaryti ir užsidaryti automatiškai su kiekvienu įkvėpavimu, apsaugo nuo pavojaus iš naujo įkvėpti jau iškvėptas dujas ir garantuoja, kad pacientas įkvėps daugiau reikalingo vaisto paversto į tinkamo dydžio aerozolio daleles. Inhaliatoriai su šia ypatinga technologija yra efektyvūs, taip sumažinimas gydymo laikas ir vaistų išeikvojimas. Taigi dar daugiau aerozolio dalelių yra įkvėpiamo dydžio, kurios efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Išskirtinio dizaino A.V.T. inhaliacijos rinkinys - tai mažiau pametamų dalių, mažiau dalių reikia valyti. Ypač higieniškas ir lengvas prižiūrėti. Kai nenaudojamas, inhaliatorius ir inhaliacijos rinkinys įdedamas į laikymo krepšį. Šis prietaisas neužima daug vietos, todėl jį paprasta laikyti ir, esant poreikiui, transportuoti.

  Parametrai:

  • Inhaliacijos greitis 0.7 ml/min
  • Dalelių dydis : (MMAD) 2,65 um
  • Efektyvus vaistų pernešimas į apatinius kvėpavimo takus
  • Ilgaamžis kompresorius, skirtas naudoti daugelį metų
  • Pakuotėje: Kompresorius, maitinimo laidas su ES kištuku, oro tiekimo vamzdelis (150 cm), burnos kandiklių rinkinys, adapteris, kaukė suaugusiesiems, kaukė vaikams, naudojimo instrukcija, kelioninis krepšys, 5 atsarginiai oro filtrai. 
  • Veikia įjungus į elektros tinklą
  • 3 metų garantija  
  • Pagamintas Italijoje. 

  Techniniai duomenys

  Dydis: 180 x 104 mm
  Svoris: 1300 g
  Garso lygis: 55 dB
  Maitinimas: 230 V 50 Hz

  Omron – tarptautinis automatizacijos sistemų, elektroninių dalių ir medicininės įrangos gamintojas, užimantis lyderio poziciją rinkoje. Šio prekės ženklo medicininė technika padeda vartotojui sekti kūno ir sveikatos pokyčius bei suteikia visavertį ir aktyvų gyvenimą.

  Naudojimas

  Prieš naudodami prietaisą, atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją, kurią rasite pakuotės viduje. Tai yra medicinos prietaisas. Naudokite šį prietaisą tik taip, kaip nurodė gydytojas. 

  Video apie inhaliatorių C28P (NE-C105-E):

  OMRON C105 New C28P on Vimeo.

 • Alternatyvios prekės

  Omron ultragarsinis inhaliatorius MicroAIR U100

  TOP prekė! Patogus naudojimas bet kur ir bet kada. Kišeninis, lengvas, mažas, begarsis ir galingas! Galimas naudoti bet kurioje padėtyje, net gulint. Tinka inhaliuoti net miegančius vaikus.

  14995
  Omron kompresorinis inhaliatorius su aspiratoriumi C301 DuoBaby 2in1

  Skirtas kūdikiams ir mažiems vaikams. Efektyvios inhaliacijos tiek viršutiniams, tiek apatiniams kvėpavimo takams, naudojant 2 skirtingas inhaliatoriaus galvutes. Su nosies aspiratoriumi. Ergonomiškas ir higieniškas. Paprasta naudoti ir prižiūrėti. 

  9895
  Omron kompresorinis inhaliatorius A3 Complete NE C300

  3-jų pozicijų purkštuvas leidžia greitai ir efektyviai gydyti viršutinius, vidurinius ir apatinius kvėpavimo takus atskirai! Galimybė tikslingai gydyti tik ten, kur reikia. Galingas, greitas ir patikimas!

  5995
  Omron kompresorinis inhaliatorius su nosies plovykle C102

  NAUJIENA! Puikiai pasitarnaus tiek pavasarį ar vasarą, tiek rudenį ar žiemą. Efektyviai gydo bei palengvina įvairių alergijų (pvz. šienligės) ir paršalimo ar kitų kvėpavimo takų ligų simptomus! Tinkantis ir vaikams ir suaugusiems!

  6295
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kompresorinis inhaliatorius CompAir NE C801 KD

  Puikus pasirinkimas kiekvienam turinčiam mažų vaikų. Labai lengvas, kompaktiškas ir tylus. Žaismingas. Greitas inhaliacijos laikas ir puikus vaistų įkvėpimas. Tinka tiek viršutinių, tiek apatinių kvėpavimo takų ligoms gydyti. 

  7495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kompresorinis inhaliatorius CompAIR Pro NE C900

  Skirtas profesionaliam naudojimui, tačiau tinka ir naudojimui namuose. Galingas inhaliatorius su dideliu inhaliacijos greičiu, tad su trumpu ir efektyviu apatinių kvėpavimo takų ligų gydymu.

  9495