Prekių katalogas

Omron kompresorinis inhaliatorius CompAir Plus NE C28P

 • Omron kompresorinis inhaliatorius CompAir Plus NE C28P

  5895
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 20 EUR

  Veiksmingas ir efektyvus inhaliatorius, kuris sumažinima gydymo laiką ir vaistų išeikvojimą! Galingas, tad efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Ypač higieniškas.

  Gamintojas
  Omron (Japonija)
  Prekės ženklas
  Omron
 • Jei Jūs kenčiate nuo chroniškų kvėpavimo takų ligų, tokių kaip astma, plaučių uždegimas ar bronchitas, alergija ar padidėjęs jautrumas oro ir aplinkos teršalams? Šis inhaliatorius - puiki išeitis!

  "Omron" prie savo kitų inhaliatorių šeimos pridėjo naują inhaliatorių "CompAIR™ Plus", kuriame panaudojo naujausias technologijas, kad sukurtų veiksmingą ir efektyvų inhaliatorių.

  Omron "CompAIR™ Plus" su unikalia "Omron" Virtualiųjų Vožtuvų Technologija™ (V.V.T), kuri leidžia vožtuvams atsidaryti ir užsidaryti automatiškai su kiekvienu įkvėpavimu, apsaugo nuo pavojaus iš naujo įkvėpti jau iškvėptas dujas ir garantuoja, kad pacientas įkvėps daugiau reikalingo vaisto paversto į tinkamo dydžio aerozolio daleles. Inhaliatoriai su šia ypatinga technologija yra efektyvūs, taip sumažinimas gydymo laikas ir vaistų išeikvojimas. Taigi dar daugiau aerozolio dalelių yra įkvėpiamo dydžio, kurios efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Išskirtinio dizaino V.V.T. inhaliacijos rinkinys - tai mažiau pametamų dalių, mažiau dalių reikia valyti. Ypač higieniškas ir lengvas prižiūrėti. Kai nenaudojamas, inhaliatorius ir inhaliacijos rinkinys įdedamas į laikymo krepšį.

  Inhaliatoriaus laikymui pritaikytas specialus krepšys. Šis prietaisas neužima daug vietos, todėl jį paprasta laikyti ir, esant poreikiui, transportuoti. Taip pat šis inhaliatorius saugus naudoti dėl nuo drėgmės apsaugoto jungiklio. 

  "CompAIR™ Plus" apjungia trumpą inhaliacijos laiką ir efektyvų vaistų pernešimą. Inhaliatorius Omron C28P yra sukurtas suaugusiems, kurie nori gyventi aktyviai ir propaguoja sveiką gyvenseną. 

  Parametrai:

  • Inhaliacijos greitis 0.5 ml/min
  • Dalelių dydis : (MMAD) 3 um
  • Efektyvus vaistų pernešimas į apatinius kvėpavimo takus
  • Ilgaamžis kompresorius, skirtas naudoti daugelį metų
  • Apsaugotas nuo vandens įjungimas
  • Patogus saugojimo krepšys
  • Pakuotėje yra visi reikalingi priedai: kaukė vaikui ir suaugusiam, kandiklis, nosies antgalis
  • Veikia įjungus į elektros tinklą
  • 3 metų garantija  

  Video apie inhaliatorių CompAir NE-C28P

  OMRON CP28 - Robust & highly efficient home based nebulizer from OMRON Healthcare Europe on Vimeo.

 • Alternatyvios prekės

  Omron kompresorinis inhaliatorius su nosies plovykle C102

  NAUJIENA! Puikiai pasitarnaus tiek pavasarį ar vasarą, tiek rudenį ar žiemą. Efektyviai gydo bei palengvina įvairių alergijų (pvz. šienligės) ir paršalimo ar kitų kvėpavimo takų ligų simptomus! Tinkantis ir vaikams ir suaugusiems!

  5495
  Omron kompresorinis inhaliatorius CompAir Basic NE C803E

  Ypatingai mažas ir paprastas naudoti. Žemas triukšmo lygis. Efektyvus apatinių kvėpavimo takų gydymas.

  3795
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kompresorinis inhaliatorius su aspiratoriumi C301 DuoBaby 2in1

  Skirtas kūdikiams ir mažiems vaikams. Efektyvios inhaliacijos tiek viršutiniams, tiek apatiniams kvėpavimo takams, naudojant 2 skirtingas inhaliatoriaus galvutes. Su nosies aspiratoriumi. Ergonomiškas ir higieniškas. Paprasta naudoti ir prižiūrėti. 

  7495
  Omron ultragarsinis inhaliatorius MicroAIR U100

  TOP prekė! Patogus naudojimas bet kur ir bet kada. Kišeninis, lengvas, mažas, begarsis ir galingas! Galimas naudoti bet kurioje padėtyje, net gulint. Tinka inhaliuoti net miegančius vaikus.

  13495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kompresorinis inhaliatorius CompAIR Pro NE C900

  Skirtas profesionaliam naudojimui, tačiau tinka ir naudojimui namuose. Galingas inhaliatorius su dideliu inhaliacijos greičiu, tad su trumpu ir efektyviu apatinių kvėpavimo takų ligų gydymu.

  12495
  Omron kompresorinis inhaliatorius A3 Complete NE C300

  3-jų pozicijų purkštuvas leidžia greitai ir efektyviai gydyti viršutinius, vidurinius ir apatinius kvėpavimo takus atskirai! Galimybė tikslingai gydyti tik ten, kur reikia. Galingas, greitas ir patikimas!

  5995