Prekių katalogas

Burnos higiena

 • Turbūt visi pritartumėte teiginiui, kad pirmas įspūdis, kurį mums palieka sutiktas žmogus, dažniausiai nulemia tolimesnius mūsų sprendimus. Žinoma, bendraudami su pašnekovu pirmiausia pastebime jo šypseną. Dėl šios priežasties privalome tinkamai rūpintis savo burnos higiena ir išlaikyti kerinčią šypseną. Reguliarus ir taisyklingas dantų valymas yra viena iš efektyviausių profilaktikos priemonių. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite skirtingų dydžių, formų dantų šepetėlius vaikams ir suaugusiems, natūralias ir ekologiškas dantų pastas, įvairaus storio tarpdančių siūlus bei burnos skalavimo skysčius. Be to, siūlome profesionalius burnos irigatorius, kurie pašalina maisto likučius ir apnašas iš sunkiai pasiekiamų vietų. Burnos priežiūra vienas būtiniausių kasdieninių darbų, o žavi šypsena priklauso tik nuo mūsų pačių valios ir pasirinkto gyvenimo būdo.

  Jetpik vandens srovės irigatorius su siūlo sistema JP50 Solo

  Veiksmingas tarpdančių ir dantų kišenių valymo prietaisas lengvai pasiekia net sunkiai prieinamus tarpelius ir užtikrina visišką burnos švarą greitai.

  9995
  Oromed elektrinis dantų šepetėlis Oro-Sonic Basic W

  Dinamiško veikimo elektrinis dantų šepetėlis efektyviai pašalina dantų apnašas, masažuoja dantenas ir pasiekia gilias ertmes. Turi 3 rėžimus ir sugeneruoja iki 28 000 pulsuojančių judesių per minutę. 

  4995
  Jetpik vandens srovės irigatorius su siūlo sistema JP50 Home

  Burnos irigatorius su siūlo sistema švelniai išvalo maisto mikrodaleles ir bakterines apnašas nuo dantų, breketų ir implantų.

  11495
  Bish Effect Poltavos Bišofito dantų pasta Homeopathic, 75 ml

  Homeopatinė dantų pasta sudėtyje turi magnio chlorido, kuris teigiamai veikia dantų emalį ir burnos gleivinę. Pašalina dantų apnašas ir nešvarumus.

  Bish Effect Poltavos Bišofito dantų pasta Family, 125 ml

  Natūrali dantų pasta, pagaminta magnio chlorido pagrindu. Efektyviai pašalina dantų apnašas ir suteikia gaivų burnos jausmą. Tinka visai šeimai.

  Oromed elektrinis dantų šepetėlis Oro-Sonic Girl

  Rožinės spalvos elektrinis dantų šepetėlis turi tris valymo režimus, skirtus įvairaus amžiaus vaikams. Dėl įtaisyto laikmačio, vaikui bus lengviau žinoti, kada keisti burnos ertmės vietą ir užbaigti valymą.

  3495
  Oromed elektrinis dantų šepetėlis Oro-Sonic Basic B

  Efektyvus elektrinis dantų šepetėlis švelniai nuvalo dantų paviršių, pašalina net giliausiose vietose esančias apnašas. Integruotas dviejų minučių laikmatis užtikrina rekomenduojamą valymo laiką.

  2495
  Radius organiška dantų pasta Clove Cardamon, 85g

  Organiška dantų pasta, pagaminta tik iš ekologiškų ingredientų, efektyviai šalina apnašas, o kardamono, nimbamedžio ir gvazdikėlių derinys užtikrina sveiką dantų išvaizdą. 

  Radius organiška dantų pasta Matcha Mint, 85 g

  Ekologiška dantų pasta švelniai poliruoja dantis, pašalina apnašas, dezinfekuoja dantenas ir kovoja su bakterijomis. Sudėtyje yra ramunėlių, gvazdikėlių ir baziliko ekstraktų. 

  Daugkartinio naudojimo apsauginė veido kaukė Balta, 2 vnt.

  Aukštos kokybės apsauginės veido kaukės, pagamintos iš 3 sluoksnių 100% lino medžiagos, kuri nedirgina veido ir nesukelia alergijų. Neriboja kvėpavimo, plaunamos ir daugkartinio naudojimo.

  Radius dantų šepetėlis Source Soft

  Dantų šepetėlis su plačia galvute ir patogiai valdoma rankenėle užtikrina ypatingą komfortą ir švarą. Minkšti šereliai puikiai šalina apnašas, bei švelniai masažuoja dantenas.

  Radius dantų šepetėlis Source Super Soft

  Dantų šepetėlis su plačia galvute ir patogiai valdoma rankenėle užtikrina ypatingą komfortą ir švarą. Ypač švelnūs šereliai puikiai šalina apnašas ir akmenis.

  Radius dantų šepetėlis vaikams Kidz Very Soft dešinei rankai

  Kokybiškas, minkštais šereliais šepetėlis užtikrina puikią dantų ir dantenų priežiūrą. Nykščiu prilaikoma rankenėlė ir 45 laipsnių kampu pasvirusi galvutė formuoja teisingus dantų šepetėlio laikymo įgūdžius.

  RADIUS dantų šepetėlis Original Soft kairei rankai

  Orginalus dantų šepetėlis su nykščiu prilaikoma glūdinto jūros stiklo dizaino rankenėle skirtas tikriems švaros mėgėjams. Gerina dantenų sveikatą, plačiai masažuoja visą dantenų liniją, gerina sumažėjusių ir kraujuojančių dantenų būklę.

  Radius dantų šepetėlis Travel Soft

  Dantų priežiūros priemonė su švelniais šereliais. Ypač patogus ir mažas dantų šepetėlis skirtas naudoti kelionių ar išvykų metu. 

  Radius ekologiška dantų pasta vaikams Organic Coconut Banana, 85 g

  Vaikiška kokosų ir bananų aromato dantų pasta su ramunėlėmis saugiai ir kokybiškai pašalina apnašas, stiprina dantų emalį ir dantenas. Ekologiško kokoso aliejaus pagrindu.

  Radius natūralaus šilko dantų siūlas, 30 m

  Labai plonas ir stiprus, suverptas tikrų šilkaverpių, padengtas gaiviu Candelila augalo vašku, tinka siauriems tarpdančiams ir jautrioms dantenoms, saugo burnos audinius nuo alerginių reakcijų.

  Jetpik burnos irigatoriaus dantų siūlo kasetės, 10 vnt.

  Jepik irigatoriaus dantų siūlo kapsulės yra specialiai skirtos naudojimui kartu su tos pačios firmos Jetpik Solo ir Home burnos irigatoriais. Pakuotėje 10 vienetų.

  1295
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Jetpik vandens srovės irigatorius su siūlo sistema JP51M Solo

  Belaidis burnos irigatorius išplauna maisto likučius tarpdančiuose, masažuoja dantenas, išvalo susidariusias kišenes bei padeda prižiūrėti dantų implantus.  

  7496
  9995 Sutaupykite 2499
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Bish Effect Poltavos Bišofito burnos skalavimo skystis Homeopathic, 500 ml

  Homeopatinis burnos skalavimo skystis, tinkantis vertinantiems natūralumą ir ekologiškumą. Veiksmingai pašalina apnašas, apsaugo nuo bakterijų ir nešvarumų.

  795
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Bish Effect Poltavos Bišofito mineralinė dantų pasta, 75 ml

  Natūrali magnio chlorido pasta efektyviai bei veiksmingai pašalina apnašas, apsaugo nuo jų susidarymo ir užtikrina gaivų burnos kvapą.

  595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed Oro-Sonic Basic White dantų šepetėlio keičiamos galvutės, 2 vnt.

  Dvi keičiamos elektrinio Oromed Oro-Sonic Basic White dantų šepetėlio galvutės. Švelniai ir kruopščiai nuvalo dantų apnašas.

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed elektrinis dantų šepetėlis Oro-Sonic Boy

  Vaikiško dizaino elektrinis dantų šepetėlis su laikmačiu turi tris valymo režimus, skirtus įvairaus amžiaus vaikams. Efektyviai valo dantis, atlikdamas net 18 000 pulsuojančių judesių per minutę.

  3495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed elektrinis dantų šepetėlis Oro-Sonic Black

  Funkcionalus elektrinis dantų šepetėlis atlieka iki 31 000 pulsuojančių judesių per minutę ir efektyviai pašalina apnašas nuo dantų. Turi net 5 skirtingus valymo režimus, įskaitant ir balinimo funkciją.

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite