Radius dantų šepetėlis vaikams Totz Extra Soft

 • 383
  425 Sutaupykite 042
  pasiūlymas galioja iki 2021-09-02
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 20 eur

  Natūralus dantų šepetėlio šereliai saugūs gležnoms mažylio dantenoms, jie tolygiai paskirsto spaudimą į dantukus ir dantenas. Ovali ir lenkta rankenėlė yra patogi kūdikiui ir lengvai kontroliuojama tėvelių.

  Gamintojas
  RADIUS
 • Radius Totz Extra Soft dantų šepetėliai skirti mažyliams nuo 18 mėnesių iki 3 metų. Juose nėra BPA ir kitų kenksmingų dažiklių. Tynex kapronas suteikia aksominį prisilietimą ir apsaugą nuo dantukų emalio erozijos. Kiekvienas šerelis užapvalintas viršuje, kad nepažeistų dantų emalio. Dantų šepetėlio galvutėje yra 6800 (tris kartus daugiau nei įprastai) labai kokybiškų ploniausių patentuotų Radius šerelių, idealiai šalinančių apnašas bei masažuojančių dantenas. Radius Totz – puikus pasirinkimas saugojantiems vaikučių dantis ir formuojantiems tinkamus dantukų valymo įgūdžius.

  • Idealiai atitinkantis vaiko amžių dizainas – nuo 18 mėnesių iki 3 metų.
  • Patentuoti 6800 aukščiausios kokybės ypatingai švelnūs šereliai, skirti patogiai, veiksmingai ir saugiai dantukų priežiūrai.
  • Dantų šepetėlis be BPA ir kitų kenksmingų cheminių medžiagų, patvirtinta FDA (Amerikos maisto ir vaistų priežiūros tarnybos).
  • Plonėjanti, lenkta dantų šepetėlio rankenėlė patogi augančio vaiko pirštukams ir lengvai kontroliuojama tėvelių.
  • Glotni ovali galvutė ir saugus dizainas leidžia pačiam vaikui saugiai valyti dantukus nesibaimintant pažeisti dantenų.
  • Minkšta šerelių pagalvėlė tolygiai paskirsto spaudimą į dantukus ir dantenas, nuo mažens teisingai formuodama valymo įgūdžius.
  • Radius – vienintėliai natūralūs dantų šepetėliai, rekomenduojami ADA (Amerikos odontologų asociacijos).

  Radius siūlo vartotojams įvairius burnos higienos produktus, kurie ne tik bus naudingi namie, bet taip pat puikiai tilps į kelioninį krepšį. Jau 35 metus įmonė kuria tiek funkcionalumu pasižyminčias, tiek dizainu žavinčias prekes.

  Naudojimas 

  Pasirodžius pirmiesiams vaikučio dantukams, patartina juos valyti du kartus per dieną: ryte ir vakare vaikišku dantų šepetėliu maža galvute, minkštais užapvalintais šereliais, naudojant nedidelį kiekį dantų pastos. Pageidautina, kad vaikučius iki 6 metų prižiūrėtų ir jiems padėtų tėveliai.

 • Alternatyvios prekės

  Radius dantų šepetėlis kūdikiams Pure Baby Ultra Soft

  Tobulas pirmasis dantų šepetėlis, sukurtas jautriems kūdikių dantukams bei dantenoms. Be BPA, dažiklių ar kitų kenksmingų cheminių medžiagų, tad gali būti kramtomas. Švelniai ir veiksmingai valo dantukus ir apsaugo gležnus vaikučio burnos audinius valymo metu.

  356
  395 Sutaupykite 039