Vaikams

 • Sveikatos specialistai rekomenduoja tėvams patiems valyti vaikų dantis, iki tol, kol jiems sukaks septyneri. Ši procedūra ne kiekvienam mažajam šeimos nariui yra maloni, tad Farma24 siekia palengvinti jūsų kasdienybę ir siūlo įsigyti itin spalvingus, veiksmingai šalinančius apnašas dantų šepetėlius, sukurtus specialiai vaikų burnos ertmės priežiūrai. Pirmiesiems dantukams siūlome burnos priežiūros priemones su maža galvute ir minkštais, prisitaikančiais šereliais. Pas mus rasite tik tradicinius vaikiškus šepetėlius, kurie pagaminti iš natūralių, ne kenksmingų medžiagų. Be to, asortimente turime elektrinius šepetėlius, pritaikytus vaikams nuo 4 iki 9 metų. Žaismingo dizaino elektriniai, belaidžiai prietaisai užtikrina dar efektyvesnį ir greitesnį burnos ertmės valymą ir turi laikmatį, padedantį orientuotis, kada užbaigti valymą. Įsigykite dantų šepetėlių visai šeimai internetu pigiau!

  Oromed elektrinis dantų šepetėlis Oro-Sonic Boy

  Vaikiško dizaino elektrinis dantų šepetėlis su laikmačiu turi tris valymo režimus, skirtus įvairaus amžiaus vaikams. Efektyviai valo dantis, atlikdamas net 18 000 pulsuojančių judesių per minutę.

  3495
  Oromed elektrinis dantų šepetėlis Oro-Sonic Girl

  Rožinės spalvos elektrinis dantų šepetėlis turi tris valymo režimus, skirtus įvairaus amžiaus vaikams. Dėl įtaisyto laikmačio, vaikui bus lengviau žinoti, kada keisti burnos ertmės vietą ir užbaigti valymą.

  3495
  Radius dantų šepetėlis vaikams Kidz Very Soft dešinei rankai

  Kokybiškas, minkštais šereliais šepetėlis užtikrina puikią dantų ir dantenų priežiūrą. Nykščiu prilaikoma rankenėlė ir 45 laipsnių kampu pasvirusi galvutė formuoja teisingus dantų šepetėlio laikymo įgūdžius.

  530
  Radius dantų šepetėlis kūdikiams Pure Baby Ultra Soft

  Tobulas pirmasis dantų šepetėlis, sukurtas jautriems kūdikių dantukams bei dantenoms. Be BPA, dažiklių ar kitų kenksmingų cheminių medžiagų, tad gali būti kramtomas. Švelniai ir veiksmingai valo dantukus ir apsaugo gležnus vaikučio burnos audinius valymo metu.

  395
  Radius dantų šepetėlis vaikams Totz Extra Soft

  Natūralus dantų šepetėlio šereliai saugūs gležnoms mažylio dantenoms, jie tolygiai paskirsto spaudimą į dantukus ir dantenas. Ovali ir lenkta rankenėlė yra patogi kūdikiui ir lengvai kontroliuojama tėvelių.

  425
  Prekė išparduota. Susisiekite