Prekių katalogas

Vaikams

 • Sveikatos specialistai rekomenduoja tėvams patiems valyti vaikų dantis, iki tol, kol jiems sukaks septyneri. Ši procedūra ne kiekvienam mažajam šeimos nariui yra maloni, tad Farma24 siekia palengvinti jūsų kasdienybę ir siūlo įsigyti itin spalvingus, veiksmingai šalinančius apnašas dantų šepetėlius, sukurtus specialiai vaikų burnos ertmės priežiūrai. Pirmiesiems dantukams siūlome burnos priežiūros priemones su maža galvute ir minkštais, prisitaikančiais šereliais. Pas mus rasite tik tradicinius vaikiškus šepetėlius, kurie pagaminti iš natūralių, ne kenksmingų medžiagų. Be to, asortimente turime elektrinius šepetėlius, pritaikytus vaikams nuo 4 iki 9 metų. Žaismingo dizaino elektriniai, belaidžiai prietaisai užtikrina dar efektyvesnį ir greitesnį burnos ertmės valymą ir turi laikmatį, padedantį orientuotis, kada užbaigti valymą. Įsigykite dantų šepetėlių visai šeimai internetu pigiau!

  Oromed elektrinis dantų šepetėlis Oro-Sonic Girl

  Rožinės spalvos elektrinis dantų šepetėlis turi tris valymo režimus, skirtus įvairaus amžiaus vaikams. Dėl įtaisyto laikmačio, vaikui bus lengviau žinoti, kada keisti burnos ertmės vietą ir užbaigti valymą.

  5095
  Radius dantų šepetėlis vaikams Kidz Very Soft dešinei rankai

  Kokybiškas, minkštais šereliais šepetėlis užtikrina puikią dantų ir dantenų priežiūrą. Nykščiu prilaikoma rankenėlė ir 45 laipsnių kampu pasvirusi galvutė formuoja teisingus dantų šepetėlio laikymo įgūdžius.

  Radius dantų šepetėlis vaikams Totz Extra Soft

  Natūralus dantų šepetėlio šereliai saugūs gležnoms mažylio dantenoms, jie tolygiai paskirsto spaudimą į dantukus ir dantenas. Ovali ir lenkta rankenėlė yra patogi kūdikiui ir lengvai kontroliuojama tėvelių.

  649
  Prekė išparduota. Susisiekite