Masažui

 • Masažas – prevencinė sveikatos stiprinimo procedūra, kuri ne tik maloniai atpalaiduoja po sunkios dienos ir suteikia atgaivos akimirkų, bet taip pat padeda atgauti energiją. Atliekant masažą, pašalinamos negyvosios epidermio ląstelės, oda geriau kvėpuoja, tampa elastingesnė. Įtampą mažinanti procesas yra dar vertingesnis, kai naudojamos tinkamos priemonės, todėl rekomenduojame įsigyti natūralius, augalinius masažo aliejus, kurie pasižymi raminančiu poveikiu, minkština, suteikia visam kūnui ilgalaikį stangrumo pojūtį , apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Maitinamieji masažo aliejai pravers ir specialistams, ir kiekvienam norinčiam atsipalaiduoti, pašalinti stresą, o galbūt paįvairinti intymaus gyvenimo akimirkas. Siūlome pasinerti į malonių jausmų ir pojūčių jūrą su išsilydančiomis aromatinėmis masažo žvakėmis, kurios pavirsta į šiltą drėkinantį aliejų, skirtą lengvai slysti kūnu. Šios žvakės sukuria romantišką aplinką bei gali būti naudojamos kaip drėkinamosios priemonės. Malonios tekstūros produktai puikiai susigeria ir tinka visų tipų odai. Mėgaukitės saldžiais kvapais ir subalansuota kūno harmonija!

  Masažo aliejus Earthly Body Hemp Seed Naked in the Woods

  Drėkinantis masažo aliejus, praturtintas augaliniais aliejais, kurie maitina, apsaugo bei suteikia žvilgesio sudirgusiai odai. Greitai susigeria ir ant odos nepalieka riebalų likučių. 

  495 - 1195
  Masažo aliejus Earthly Body Hemp Seed Skinny Dip

  Švelnus ir lengvas masažo aliejus praturtintas kanapių ir indinio sezamo sėklų aliejais, kurie maitina, apsaugo bei suteikia žvilgesio pažeistai odai. Minkština išsausėjusias kūno vietas ir sulaiko drėgmę.

  495 - 1395
  Masažo aliejus Earthly Body Vanilla

  Aromatinis vanilės skonio masažo aliejus giliai drėkinantis odą. Minkština, stangrina ir gaivina odą. Greitai susigeria ir ant odos nepalieka riebalų likučių.

  495 - 1295
  Masažo aliejus Earthly Body Cherry

  Aromatinis vyšnių skonio masažo aliejus giliai drėkinantis odą. Minkština, stangrina ir gaivina odą. Greitai susigeria ir ant odos nepalieka riebalų likučių. 

  495 - 1295
  Masažo aliejus Earthly Body Banana

  Aromatinis bananų skonio masažo aliejus giliai drėkinantis odą. Minkština, stangrina ir gaivina odą. Greitai susigeria ir ant odos nepalieka riebalų likučių. 

  495 - 1195
  Masažo aliejus Earthly Body Pineapple

  Aromatinis ananasų skonio masažo aliejus giliai drėkinantis odą. Minkština, stangrina ir gaivina odą. Greitai susigeria ir ant odos nepalieka riebalų likučių. 

  495 - 1195
  Masažo aliejus Earthly Body Mango, 60 ml

  Aromatinis mango skonio masažo aliejus giliai drėkinantis odą. Minkština, stangrina ir gaivina odą. Greitai susigeria ir ant odos nepalieka riebalų likučių. 

  495
  Masažo losjonas pjur SPA ScenTouch Neutral, 200 ml

  Bekvapis veganiškos sudėties masažo losjonas maitina, puoselėja ir atgaivina visą kūną. Suteikia odai stangrumo ir lankstumo.

  1395
  Masažo losjonas pjur SPA ScenTouch Strawberry, 200 ml

  Braškių aromato veganiškos sudėties masažo losjonas tinka jautriai ir į alergiją linkusiai odai. Maitina, puoselėja ir atgaivina visą kūną.

  1395
  Masažo losjonas pjur SPA ScenTouch Vanilla, 200 ml

  Veganiškas vanilės kvapo masažo losjonas drėkina, puoselėja ir atgaivina pažeistą odą. Nepalieka riebumo ir lipnumo pojūčio.

  1395
  Masažo losjonas pjur SPA ScenTouch Cherry, 200 ml

  Vyšniomis kvepiantis veganiškos sudėties masažo losjonas tinka jautriai ir į alergiją linkusiai odai. Maitina, puoselėja ir atgaivina pažeistą odą. 

  1395
  Masažo losjonas pjur SPA ScenTouch Melon, 200 ml

  Veganiškas melionais kvepiantis masažo losjonas drėkina, puoselėja ir atgaivina pažeistą odą. Nepalieka riebumo pojūčio.

  1395
  Masažo aliejus JoyDivision WARMup Vanilla, 150 ml

  Šildantis, vanilės skonio ir kvapo masažo aliejus praturtina odą drėkinančiais ir atpalaiduojančiais pojūčiais. Suteikia odai sveiko žvilgesio. 

  1295
  Masažo aliejus JoyDivision WARMup Green Apple, 150 ml

  Šildantis, žaliųjų obuolių skonio bei kvapo masažo aliejus praturtina odą drėkinančiais ir atpalaiduojančiais pojūčiais. Suteikia odai sveiko žvilgesio. 

  1295
  Masažo žvakių rinkinys Earthly Body Trio, 3 x 57 g

  Masažinių žvakių rinkinys (Naked in the Woods, Skinny Dip, Dreamsicle) skirtas prabangiai odos priežiūrai arba intymių malonumų sužadinimui. Žvakės išsilydo į drėkinantį ir giliai atgaivinantį masažo aliejų. 

  1295
  Masažo žvakė Earthly Body 3-in-1 Eskimo Kisses, 170 g

  Masažinė kūno žvakė išsilydanti į drėkinantį ir atgaivinantį odą aliejų. Puikiai tinka masažui arba gali būti naudojama kaip kasdienė drėkinamoji priemonė. Veganiška formulė. 

  1195
  Masažo žvakė Earthly Body 3-in-1 Crimson Crush, 170 g

  Masažinė kūno žvakė išsilydanti į drėkinantį ir atgaivinantį odą aliejų. Puikiai tinka masažui arba gali būti naudojama kaip kasdienė drėkinamoji priemonė. Veganiška formulė.

  1195
  Masažo žvakė Earthly Body 3-in-1 Ginger Jubilee, 170 g

  Masažinė kūno žvakė išsilydanti į drėkinantį ir atgaivinantį odą aliejų. Puikiai tinka masažui arba gali būti naudojama kaip kasdienė drėkinamoji priemonė. Veganiška formulė.

  1195
  Šaldantis magnio losjonas masažams

  Magnio losjonas masažams. Praturtintas imbieru, mentoliu ir arnikos aliejumi.

  2450
  Masažo aliejus Earthly Body Strawberry

  Aromatinis braškių skonio masažo aliejus giliai drėkinantis odą. Minkština, stangrina ir gaivina odą. Greitai susigeria ir ant odos nepalieka riebalų likučių. 

  495 - 1295
  Masažo aliejus Inttimo By Wet Romance Oil

  Švelnios ir lengvos tekstūros masažo aliejus skirtas visų tipų odai. Praturtintas augaliniais aliejais, kurie giliai maitina, atgaivina ir suteikia sveiką išvaizdą odai. 

  195 - 995
  Masažo aliejus JoyDivision WARMup Mango & Maracuya, 150 ml

  Šildantis, mangų ir pasiflorų skonio bei kvapo masažo aliejus praturtina odą drėkinančiais ir atpalaiduojančiais pojūčiais. Suteikia odai sveiko žvilgesio. 

  1295
  Masažo žvakė Earthly Body 3-in-1 Naked in the Woods, 170 g

  Masažinė kūno žvakė išsilydanti į drėkinantį ir odą atgaivinantį aliejų. Puikiai tinka masažui arba gali būti naudojama kaip kasdienė drėkinamoji priemonė. Baltosios arbatos ir imbiero aromatų žvakė.

  1195
  Masažo žvakė Earthly Body 3-in-1 Skinny Dip, 170 g

  Masažinė kūno žvakė išsilydanti į drėkinantį ir minkštinantį odą aliejų. Puikiai tinka masažui arba gali būti naudojama kaip kasdienė drėkinamoji priemonė. Vanilės ir cukraus vatos aromatų žvakė.

  1195