Prekių katalogas

Dantų pastos

 • Norite turėti gražią šypseną? Privalote laikytis kelių pagrindinių taisyklių, viena jų – plauti dantis mažiausiai du kartus per dieną. Žinoma, svarbu valymo trukmė, dantų šepetėlio judesiai, bet lygiai taip pat ir tinkama dantų pasta. Farma24 puslapyje siūlome kone aukščiausios kokybės organiškas ir natūralios kilmės pastas Radius bei kitas Bish Effect ir Beverly Hills, efektyviai šalinančias susidariusias dantų apnašas. Platus pastų skonio pasirinkimas ir skirtingos sudedamosios dalys gali padėti rūpintis burnos ertmės sveikata ir papildyti ryto ir vakaro rutiną. Pagamintos augalinių ekstraktų pagrindu, mūsų siūlomos dantų pastos nepažeidžia emalio, gali apsaugoti nuo dantų ėduonies rizikų ir pašalinti nemalonų burnos kvapą. Siekiantiems tobulos šypsenos siūlome išbandyti balinančias dantų pastas, kurios suskaido nešvarumų molekules ir gali suteikti dantims šviesesnę spalvą. Patogi ir kompaktiška pakuotė gali praskaidrinti burnos ertmės priežiūros rutiną ne tik namuose, bet ir kelionėje. Natūralios priemonės jūsų sveikatai!

  Bish Effect Poltavos Bišofito dantų pasta Homeopathic, 75 ml

  Homeopatinė dantų pasta sudėtyje turi magnio chlorido, kuris teigiamai veikia dantų emalį ir burnos gleivinę. Pašalina dantų apnašas ir nešvarumus.

  Bish Effect Poltavos Bišofito dantų pasta Family, 125 ml

  Natūrali dantų pasta, pagaminta magnio chlorido pagrindu. Efektyviai pašalina dantų apnašas ir suteikia gaivų burnos jausmą. Tinka visai šeimai.

  Radius organiška dantų pasta Clove Cardamon, 85g

  Organiška dantų pasta, pagaminta tik iš ekologiškų ingredientų, efektyviai šalina apnašas, o kardamono, nimbamedžio ir gvazdikėlių derinys užtikrina sveiką dantų išvaizdą. 

  Radius organiška dantų pasta Matcha Mint, 85 g

  Ekologiška dantų pasta švelniai poliruoja dantis, pašalina apnašas, dezinfekuoja dantenas ir kovoja su bakterijomis. Sudėtyje yra ramunėlių, gvazdikėlių ir baziliko ekstraktų. 

  Bish Effect mineralinis dantų skalavimo skystis Bišefektas, 500 ml

  Magnio chloridu ir augaliniais ekstraktais praturtintas burnos skalavimo skystis apsaugo dantis ir dantenas nuo apnašų bei ėduonies.

  Radius ekologiška dantų pasta vaikams Organic Coconut Banana, 85 g

  Vaikiška kokosų ir bananų aromato dantų pasta su ramunėlėmis saugiai ir kokybiškai pašalina apnašas, stiprina dantų emalį ir dantenas. Ekologiško kokoso aliejaus pagrindu.

  Bish Effect Poltavos Bišofito mineralinė dantų pasta, 75 ml

  Natūrali magnio chlorido pasta efektyviai bei veiksmingai pašalina apnašas, apsaugo nuo jų susidarymo ir užtikrina gaivų burnos kvapą.

  595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Beverly Hills profesionali balinanti dantų pasta Black Pearl, 100 ml

  Balinanti dantų pasta suskaido nešvarumų molekules ir suteikia dantims šviesesnę spalvą. Reguliarus naudojimas gali turėti teigiamą poveikį emaliui. 

  1295
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Beverly Hills balinanti dantų pasta Perfect White Black, 100 ml

  Balinanti dantų pasta skirta kasdieniam naudojimui. Naikina bakterijas, sukeliančias nemalonų burnos kvapą. 

  595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Beverly Hills balinanti dantų pasta Perfect White Optic Blue, 100 ml

  Dantų pasta saugiai balina dantis ir pašalina akmenis be sudėtingų higienos procedūrų. Gali panaikinti dėmes, atsiradusias nuo rūkymo arba maisto. 

  595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Bish Effect mineralinė dantų pasta FAMILY, 75 ml

  Natūrali dantų pasta, pagaminta magnio chlorido pagrindu. Efektyviai pašalina dantų apnašas ir suteikia gaivų burnos jausmą. Tinka visai šeimai.

  595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Radius ekologiška balinanti dantų pasta Organic Ginger Citrus, 85 g

  Pikantiško citrusinių vaisių skonio, gerai pašalina apnašas, šviesina emalį, neleidžia maistui prikibti prie dantų. Pagaminta ekologiško kokoso aliejaus ir druskos pagrindu.

  695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Radius ekologiška dantų pasta Mint Aloe Neem, 85 g

  Dantų pasta su ramunėlėmis pagaminta kokosų aliejaus ir druskos pagrindu. Antibakterinė pasta saugiai ir kokybiškai pašalina apnašas, stiprina dantų emalį ir dantenas. 

  795
  Prekė išparduota. Susisiekite