Prekių katalogas

Burnos irigatoriai

 • Pasirūpinti nepriekaištinga dantų higiena padės modernūs burnos irigatoriai, efektyviai naikinantys nešvarumus tarp dantų, kurių nepasiekia šepetėlis. Patogus ir praktiškas prietaisas, pasitelkdamas pulsuojančią vandens srovę, pašalina iki 99,9 % bakterijų, apnašų bei maisto likučių, esančių net sunkiai pasiekiamose vietose. Burnos purkštuvas yra puiki alternatyva dantų siūlui, jis ne tik masažuoja, stimuliuoja ir gerina dantenų kraujotaką, bet taip pat apsaugo nuo ėduonies. Itin rekomenduojamas kenčiantiems nuo parodontozės ir tiems, kurie nešioja plokšteles, breketus, protezus arba implantus. Svarbu tai, jog klinikinių tyrimų metu įrodyta, kad irigatorius yra 2 kartus efektyvesnis už tarpdančių siūlą. Šypsena – mūsų vizitinė kortelė, todėl rūpinkitės ja!

  Jetpik vandens srovės irigatorius su siūlo sistema JP50 Solo

  Veiksmingas tarpdančių ir dantų kišenių valymo prietaisas lengvai pasiekia net sunkiai prieinamus tarpelius ir užtikrina visišką burnos švarą greitai.

  9995
  Jetpik vandens srovės irigatorius su siūlo sistema JP51M Solo

  Belaidis burnos irigatorius išplauna maisto likučius tarpdančiuose, masažuoja dantenas, išvalo susidariusias kišenes bei padeda prižiūrėti dantų implantus.  

  8495
  Jetpik burnos irigatoriaus dantų siūlo kasetės, 10 vnt.

  Jepik irigatoriaus dantų siūlo kapsulės yra specialiai skirtos naudojimui kartu su tos pačios firmos Jetpik Solo ir Home burnos irigatoriais. Pakuotėje 10 vienetų.

  1395
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Jetpik vandens srovės irigatorius su siūlo sistema JP50 Home

  Burnos irigatorius su siūlo sistema švelniai išvalo maisto mikrodaleles ir bakterines apnašas nuo dantų, breketų ir implantų.

  10495
  Prekė išparduota. Susisiekite