Prekių katalogas

Vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms

 • Žolelių, vaisių arbatos yra puikus pasirinkimas vaikams. Sultys ne visada džiugina šimtaprocentiniu natūralumu, jose yra daug cukraus ir mažai sveikųjų skaidulų, todėl vaisių arbata ne tik padės numalšinti vaikų troškulį, bet ir pasitarnaus kaip įprasto vandens pakaitalas. Vaisinė arbata yra praturtinta vitaminais ir antioksidantais, todėl puikiai tinka valyti organizmą nuo toksinų ir išlaikyti stiprią imuninę sistemą. Žolelių arbatos yra ypatingos, nes turi savybių, galinčių palengvinti peršalimo simptomus. Taip pat vaikams ir mamoms skirtos arbatos gali padėti palaikyti nervų sistemos, virškinamojo trakto funkcijas bei palaikyti miego kokybę. Maitinančioms mamoms pravers žolelių arbata, skatinanti pieno liaukų sekreciją ir palaiko jų funkciją.

  Acorus žolelių arbata Gripolis, 20 vnt.

  Čiobrelių žolė, ramunėlių, šeivamedžių ir liepų žiedai gali padėti palaikyti viršutinių kvėpavimo takų funkciją, gerinti virškinimą. 

  495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Acorus žolelių arbata žindančioms Lactus Strong, 20 vnt.

  Žolelių arbata maitinančioms mamoms gali padėti palaikyti pieno liaukų funkciją ir skatinti pieno gamybą. Tinka naudoti, esant viršutinių kvėpavimo takų sutrikimams. 

  449
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Acorus vaisinių arbatų rinkinys Žolynėlis, 10 vnt.

  Penkių skonių arbatų rinkinys: juodieji serbentai, žemuogės, avietės, obuoliai su cinamonu, įvairūs vaisiai. Sušildykite vėsų vakarą ir atgaivinkite sielą vaisių aromatu

  395
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Acorus žolelių arbata Kniurkio arbatėlė, 20 vnt.

  Tinka palaikyti vaikučių nervų sistemos funkciją. Melisų, levandų, liepų žiedai gali padėti mažinti dirglumą, palaikyti kokybišką miegą. Rekomenduojama nuo 9 mėn.

  595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Acorus žolelių arbata Puksio arbatėlė ramiam pilveliui, 20 vnt.

  Skirta palaikyti virškinamojo trakto funkciją, esant vidurių pūtimui. Saldžiųjų pankolių vaisiai, ramunėlių žiedai ir pipirmėčių lapai gali padėti mažinti vidurių pūtimą, gerinti virškinimą. Rekomenduojama nuo 9mėn.

  495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Acorus žolelių arbata Gurgio arbatėlė, 18 vnt.

  Tinka palaikyti virškinamojo trakto funkciją, užkietėjus viduriams. Balkšvųjų gysločių sėklų luobelės ir linų sėklos gali padėti palengvinti virškinimą ir šalinimą. Rekomenduojama nuo 12mėn.

  495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Acorus žolelių arbata Žvarbio Arbatėlė, 20 vnt.

  Žolelių arbata skirta palaikyti imuniteto ir viršutinių kvėpavimo takų funkciją. Sudėtyje esantys gysločių lapai, tūbių žiedai mažina gerklės ir ryklės sudirgimą.

  495
  Prekė išparduota. Susisiekite