Prekių katalogas

Acorus žolelių arbata Gurgio arbatėlė, 18 vnt.

 • Acorus žolelių arbata Gurgio arbatėlė, 18 vnt.

  495

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Tinka palaikyti virškinamojo trakto funkciją, užkietėjus viduriams. Balkšvųjų gysločių sėklų luobelės ir linų sėklos gali padėti palengvinti virškinimą ir šalinimą. Rekomenduojama nuo 12mėn.

  Gamintojas
  Acorus
  Prekės ženklas
  Žolynėlis
 • GURGIO ARBATĖLĖ (PIRAMIDĖSE) – žolelių arbata vaikučiams ir mamytėms.

  Dr. A. Vingro receptūra.

  Gurgio receptas dažnesniems pasimatymams su puoduku ir linksmai gurgiančiam skrandukui: niekas taip neišjudina debesų Pilvelyje, kaip karšto vėjelio nuo arbatos gūsis ir jos gėrimas mažais gurkšneliais.

  Vartojimo būdas

  Vaikams iki 4 metų, 1 pakelį arbatos užpilkite 150 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 20-30 minučių pakelį nuspauskite. Vartokite 1-2 kartus per parą, tarp valgių. Vaikams nuo 4 metų, 2 pakelius arbatos užpilkite 200 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 20-30 minučių pakelius nuspauskite. Vartokite 1-2 kartus per dieną, tarp valgių.

  Nerekomenduojama vaikučiams iki 12 mėn.

  Svarbi pastaba

  Prieš vartojant arbatą, pasitarti su gydytoju pediatru, jeigu gydytojas pediatras nenurodė vartoti kitaip, arbatą ruošti ir vartoti taip, kaip nurodyta. Nevartoti vaikams, alergiškiems kuriai nors iš sudėtinių dalių. Arbatą gerti kūno temperatūros, galima pasaldinti. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.

  Pakuotė

  43,2 g (18 vnt.) 

  Sudėtis

  Balkšvųjų gysločių sėklų luobelės – 50%, linų sėklos – 30%, ramunėlių žiedai – 10%, obuolių žievelės – 10%.