Prekių katalogas

Acorus žolelių arbata Kniurkio arbatėlė, 20 vnt.

 • Acorus žolelių arbata Kniurkio arbatėlė, 20 vnt.

  595

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Tinka palaikyti vaikučių nervų sistemos funkciją. Melisų, levandų, liepų žiedai gali padėti mažinti dirglumą, palaikyti kokybišką miegą. Rekomenduojama nuo 9 mėn.

  Gamintojas
  Acorus
  Prekės ženklas
  Žolynėlis
 • KNIURKIO ARBATĖLĖ – žolelių arbata vaikučiams ir mamytėms

  Dr. A. Vingro receptūra.

  Kniurkio receptas ilgiems sapnams ir plačioms šypsenoms: surenki visus gražiausius sapnus į vieną puodelį ir su kiekvienu arbatos gurkšniu vis ilgėliau suglaudi blakstienas.

  Vartojimo būdas

  Vaikams iki 4 metų, 1 pakelį arbatos užpilkite 150 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 10 minučių pakelį nuspauskite. Vartokite 1 kartą per parą, prieš miegą. Vaikams nuo 4 metų, 1-2 pakelius arbatos užpilkite 150 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 10-15 minučių pakelius nuspauskite. Vartokite 1-2 kartus per parą, paskutinį kartą patartina suvartoti prieš miegą.

  Nerekomenduojama vartoti vaikams iki 9 mėnesių.

  Svarbi pastaba

  Prieš ruošiant arbatą būtina pasitarti su gydytoju pediatru ir, jeigu gydytojas pediatras nenurodė kitaip, arbatą ruošti ir vartoti taip, kaip nurodyta. Negalima vartoti vaikams, alergiškiems bent vienai iš sudėtinių dalių. Arbatą gerti kūno temperatūros, galima pasaldinti. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikykite gamintojo pakuotėje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

  Pakuotė

  1g N20 

  Sudėtis

  Melisų lapai – 30 %, levandų žiedai – 30 %, pasiflorų žolė – 30 %, liepų žiedai – 10 %.