Prekių katalogas

Acorus žolelių arbata Puksio arbatėlė ramiam pilveliui, 20 vnt.

 • Acorus žolelių arbata Puksio arbatėlė ramiam pilveliui, 20 vnt.

  495

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Skirta palaikyti virškinamojo trakto funkciją, esant vidurių pūtimui. Saldžiųjų pankolių vaisiai, ramunėlių žiedai ir pipirmėčių lapai gali padėti mažinti vidurių pūtimą, gerinti virškinimą. Rekomenduojama nuo 9mėn.

  Gamintojas
  Acorus
  Prekės ženklas
  Žolynėlis
 • PUKSIO ARBATĖLĖ – žolelių arbata vaikučiams ir mamytėms

  Dr. A. Vingro receptūra.

  Puksio receptas nuo balionų pilvelyje ir audrų skranduke: mylinčiomis rankomis suki ratukus ant išsipūtusio pilvuko taip, kaip sukasi laikrodžio rodyklės. Įkvėpdamas ramybę gurkšteli arbatos ir nusišypsai kartu su Pilveliu.

  Vartojimo būdas

  Vaikams iki 4 metų, 1 pakelį arbatos užpilkite 150 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 10 minučių pakelį nuspauskite. Vartokite 1-2 kartus per parą, tarp valgių. Vaikams nuo 4 metų, 1-2 pakelius arbatos užpilkite 200 ml verdančio vandens ir uždenkite. Po 10-15 minučių pakelius nuspauskite. Vartokite 1-2 kartus per parą, tarp valgių. 

  Nerekomenduojama vaikučiams iki 9 mėn.

  Svarbi pastaba

  Prieš ruošiant arbatą, būtina pasitarti su gydytoju pediatru, ir jeigu gydytojas pediatras nenurodė kitaip, arbatą ruošti ir vartoti taip kaip nurodyta. Negalima vartoti vaikams, alergiškiems bent vienai iš sudėtinių dalių. Arbatą gerti kūno temperatūros, galima pasaldinti. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikykite gamintojo pakuotėje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

  Pakuotė

  1,2 g N20

  Sudėtis

  Ramunėlių žiedai – 35 %, kmynų vaisiai – 35 %, pipirmėčių lapai – 20 %, saldžiųjų pankolių vaisiai – 10 %.