Prekių katalogas

Aksesuarai

 • Veido odos būklė priklauso nuo daugybės skirtingų veiksnių, pavyzdžiui, genetikos, hormonų ar aplinkos. Veido valymo šepetėliai Jums padės siekti ar palaikyti skaisčią ir švarią veido odą. Žiemos metu gali kankinti odos išsausėjimas, o vasarą – pigmentacija. Pašalinus negyvas odos ląsteles suaktyvinama kraujotaka ir skatinamas ląstelių atsinaujinimas, pigmentinių ląstelių skaidymasis, tačiau rankos ne visada pajėgios atlikti tinkamą odos valymą. Netinkamai nuvalytas makiažas užkemša poras, o to išvengti ar jas išvalyti padės šie grožio prietaisai. Kruopščiai nuvalytas veidas geriau įsisavina kosmetikos priemones, oda būna labiau sudrėkinta, pamaitinta ir taip tampa elastingesne ir glotnesne. Tam, kad geriau matytumėte vykstančius procesus, siūlome vaizdą didinančius veidrodžius su integruotu LED apšvietimu – padės ne tik namų SPA procedūroms atlikti, bet ir tobulo makiažo idėjai įgyvendinti bet kokiu paros metu.

  Medisana LED šviesos terapijos pieštukas DC300

  LED šviesos terapijos pieštukas padeda sumažinti spuogų atsiradimo tikimybę, gali sulėtinti odos senėjimo procesus. Kompaktiškas prietaisas, kuris pravers ne tik namuose, bet ir išvykoje. 

  2695
  Medisana kosmetinis veidrodis CM848

  Dvigubas kosmetinis veidrodis su LED apšvietimu padės tiksliai atlikti grožio procedūras bei makiažą namuose. Pastatomas ant stalo rodo standartinį ir padidintą vaizdą.

  5495
  Medisana veido valymo šepetėlis FB885

  Įkraunamas šepetėlis efektyviai ir švelniai valo visų tipų veido odą, pašalina negyvąsias ląsteles. Procedūra užtrunka vos 60 sekundžių, galimi net 4 greičio režimai.

  4995
  Medisana kosmetinis veidrodis CM 850

  Vaizdą didinantis kosmetinis veidrodis su ilgalaikiu LED apšvietimu leis dar lengviau atlikti grožio ritualus. Integruotas teleskopinis laikiklis, prisitvirtinantis net prie lygios dangos. 

  3495
  Medisana veido valymo šepetėlis FB880

  Profesionalus veido valymo šepetėlis švelniai pašalina negyvąsias odos ląsteles ir gerina kraujotaką. Pridedami 3 valymo šepetėliai. 

  3795
  Medisana kosmetinis veidrodis CM840

  Apšviečiamas dvipusis kosmetinis veidrodis padeda tiksliai atlikti grožio procedūras namų sąlygomis. Pastatomas ant stalo rodo standartinį ir padidintą vaizdą. 

  3995