Prekių katalogas

Elektrinės šildyklės

 • Pravėsę orai. Miglotos dienos. Laikas, kai norisi kuo greičiau grįžti į namus ir apsišarvuoti šiluma bei jaukumu. Jaukios ir šiltos akimirkos namuose padeda atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir pamiršti rūpesčius. Farma24 puslapyje galite įsigyti aukščiausios kokybės elektrines šildykles, galinčias praskaidrinti šaltas akimirkas namuose ar apsaugoti nuo šalčio kelionės metu, bet kuriuo paros metu. Universalios šildymo pagalvėlės greitai įšyla ir suteikia kūnui trūkstamos šilumos pliūpsnį. Gali padėti komfortiškai išsimiegoti žvarbų ir šaltą vakarą. Elektrinės šildomos paklodės ir antklodės intensyviai atpalaiduoja ir gali padėti kenčiantiems reumatinius negalavimus. Aukštos kokybės elektrinės šildyklės švelnios ir pralaidžios orui, apsaugančios nuo nemalonių odos dirginimo pojūčių. Išskirtinis poilsis ir nepamirštami įspūdžiai bet kuriuo metų laikų. Išbandykite – nesigailėsite!

  Medisana putų pagalvė stresui mažinti SP100

  Naujoviška SleepWell pagalvė su integruota muzikos funkcija, galinčia padėti lengviau užmigti. Elastingos medžiagos, maloni ir prisitaikanti prie Jūsų galvos formos. 

  11995
  Rossmax šildoma pagalvėlė HP 4060A

  Kokybiška šildanti pagalvėlė, leidžianti greitai sušilti ir atsipalaiduoti. Švelni, lengvai išplaunama ir tinkama naudoti įvairaus amžiaus žmonėms. Padės pagerinti kraujotaką ir savijautą.

  3495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax šildoma pagalvėlė HP 3040A

  Galinga šildanti pagalvėlė, padedanti atsipalaiduoti ir pagerinti nuotaiką. Ypač tinkama susišildyti, pailsėti ir pagreitinti kraujotaką žvarbiais žiemos vakarais. Patogi ir lengva naudoti įvairaus amžiaus žmonėms.

  3495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana šildoma paklodė HU672

  Šildanti elektrinė paklodė iš itin minkštos vilnos, su apsauga nuo perkaitimo ir automatinio išsijungimo funkcija. Siūlomi 4 temperatūros nustatymai. 

  7995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana šildoma paklodė HU670

  Elektrinis šildantis antčiužinis su šilumos intensyvumo reguliatoriumi, apsauga nuo perkaitimo ir automatinio išsijungimo funkcija. Lengvai valomas ir nedirginantis odos. 

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana šildoma pagalvėlė HP650

  Šildanti pagalvėlė skirta atsipalaiduoti ir gerai savijautai palaikyti – 4 temperatūros nustatymais greitai sušildysite norimas vietas, o apsaugos sistema neleis perkaisti. 

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana šildoma antklodė HB675

  Didelė XXL dydžio antklodė, sertifikuota „Oeko-Tex Standard 100“, švelniai šildo ir atpalaiduoja kūną bet kuriuo paros metu. Siūlomi 4 temperatūros nustatymai. 

  7995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana šildoma paklodė HU665

  Švelni ir pralaidi orui šildoma paklodė suaktyvina kraujotaką ir atpalaiduoja raumenis. Lengvai prižiūrimas gaminys su integruota apsaugos sistema nuo perkaitimo. 

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana šildoma pagalvėlė HP605

  Medvilninė šildoma pagalvėlė pritaikyta tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams. Lengvai valoma, pralaidi orui ir nedirginanti odos. Reguliuojamas šilumos intensyvumas. 

  3595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Hi-Tech šildoma antklodė ORO-Worm Bed Polar

  Elektrinė šildoma antklodė intensyviai atpalaiduoja ir šildo visą kūną. Temperatūra ir laikas reguliuojami valdymo pulteliu. Pagaminta iš vilnos. 

  5295
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife šildymo pagalvėlė FH 80

  Universali šildymo pagalvė gali būti naudojama bet kuriai kūno vietai šildyti. Minkšta ir švelni su reguliuojama temperatūra. 

  1995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana šildoma antklodė Cozy HDW

  Elektrinė šildanti antklodė skirta šildyti rankas, kojas ar visą kūną. Puikiai tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. 

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite