Prekių katalogas

Depiliacijai

 • Kiekvienam žmogui geriausias depiliacijos ir jos priemonių pasirinkimas gali būti kitoks, bet galutinio rezultato norima vienodo – švelnios, glotnios, švariai nuskustos, nesudirgusios odos, be nemalonių įpjovimų ar išsausėjimų. Vienas dažniausių plaukelių šalinimo būdų yra skutimas, gana trumpalaikio efekto, tačiau daug laiko neužimanti procedūra. Pašalinus plaukelius svarbu nuraminti odą ir išlaikyti sveiką jos išvaizdą, todėl siūlome įsigyti priemones padėsiančias tai įgyvendinti. Rinkitės iš kasdienio naudojimo, viso kūno ar intymių kūno vietų purškiklių po skutimosi, o siekiantiems ilgalaikio rezultato padės fotoepiliatoriai – plaukelius paveikiantys šviesos blyksnių pagalba ir taip užtikrindami, kad šie neataugtų ilgą laiką.

  pjur purškiklis po skutimosi Woman After You Shave, 100 ml

  Odą glotninantis ir švelninantis purškiklis skirtas nuraminti sudirgusią odą po skutimosi. Grąžina odai stangrumą ir teigiamai veikia visas skutamas kūno vietas. Pasižymi raminančiu poveikiu. 

  pjur purškiklis po skutimosi MED After Shave, 100 ml

  Odą minkštinantis ir švelninantis purškiklis skirtas nuraminti intymias kūno vietas po skutimosi. Atgaivina ir apsaugo odą nuo sudirginimo.

  Medisana fotoepiliatorius IPL 805

  Funkcionalus fotoepiliatorius visiškai neskausmingai ir saugiai pašalina nepageidaujamus plaukelius, sulėtina jų augimą. Tinka veido, rankų, kojų, pažastų, bikini, nugaros ir krūtinės sritims. 

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  pjur purškiklis po skutimosi active Body After Shave, 100 ml

  Raminantį poveikį turintis purškiklis grąžina odai stangrumą ir teigiamai veikia visas skutamas kūno vietas. Sumažina uždegimo, įaugusių plaukelių ar pažeistos odos atsiradimo tikimybę.

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite