Lūpų priežiūra

 • Lūpų oda yra plonytė ir daug jautresnė, todėl lengvai pažeidžiama žiemos šalčių, saulės spindulių, vėjo ir kitų aplinkos faktorių. Lūpos greitai išsausėja, ima skeldėti, todėl joms reikalinga ypatinga priežiūra. Siūlome veiksmingus kasdienės lūpų apsaugos produktus: kokybiški balzamai ir želė, lūpų pūslelinei įveikti. Pas mus galite įsigyti Biocos, Carmex lūpų balzamų, kurie pasižymi itin kokybiškomis sudėtinėmis dalimis, todėl intensyviai drėkina, stangrina, suteikia švelnumo ir atkuria lūpų komfortą. Atnaujinkite lūpų priežiūros priemones ir suteikite plonai odai neįtikėtinai sveiką išvaizdą!

  Carmex vanilės skonio pieštukinis lūpų balzamas, 4,25 g

  Vanilės skonio ir aromato pieštukinis kietos konsistencijos lūpų balzamas atgaivina lūpas ir suteikia joms putlią išvaizdą. 

  395
  Carmex granatų skonio pieštukinis lūpų balzamas, 4,25 g

  Granatų skonio ir kvapo pieštukinis kietos konsistencijos lūpų balzamas atgaivina lūpas ir suteikia joms sveiką išvaizdą. 

  395
  Carmex vyšnių skonio lūpų balzamas Tube Cherry, 10 g

  Vyšnių skonio lūpų balzamas giliai drėkina ir atgaivina lūpas. Suteikia plonai odai ypatingą apsaugą nuo žalingų aplinkos veiksnių. 

  395
  Carmex pieštukinis lūpų balzamas Click Stick, 4,25 g

  Pieštukinis lūpų balzamas giliai drėkina ir atgaivina lūpas. Suteikia plonai odai ypatingą apsaugą nuo žalingų aplinkos veiksnių. 

  395
  Carmex lūpų balzamas Tube, 10 g

  Išspaudžiamas lūpų balzamas giliai drėkina ir atgaivina išsausėjusias lūpas. Apsaugo ploną lūpų odą nuo žalingų aplinkos veiksnių. 

  395
  Biocos lūpas puoselėjantis balzamas, 4 g

  Lūpų balzamas puikiai drėkina ir minkština lūpas. Pasirinkimai - su šokoladu, su šaltalankių aliejumi, su mango sviestu, vaikiškas arba vyriškas.

  195