Prekių katalogas

Lūpų priežiūra

 • Lūpų oda yra plonytė ir daug jautresnė, todėl lengvai pažeidžiama žiemos šalčių, saulės spindulių, vėjo ir kitų aplinkos faktorių. Lūpos greitai išsausėja, ima skeldėti, todėl joms reikalinga ypatinga priežiūra. Siūlome veiksmingus kasdienės lūpų apsaugos produktus: kokybiški balzamai ir želė, lūpų pūslelinei įveikti. Pas mus galite įsigyti Biocos, Carmex lūpų balzamų, kurie pasižymi itin kokybiškomis sudėtinėmis dalimis, todėl intensyviai drėkina, stangrina, suteikia švelnumo ir atkuria lūpų komfortą. Atnaujinkite lūpų priežiūros priemones ir suteikite plonai odai neįtikėtinai sveiką išvaizdą!

  Carmex Mini 3 lūpų balzamų rinkinys

  Saldžiai kvepiantis ir kokybiškas lūpų balzamų rinkinys, kurį sudaro 3 skirtingi skoniai: vyšnios, braškės ir ananasai. Malonios tekstūros su SPF15 saulės filtru balzamai apsaugo lūpas, jas drėkina ir minkština.

  Carmex vyšnių skonio lūpų balzamas indelyje 7,5 g

  Vyšnių aromato Carmex lūpų balzamas suteiks išskirtinę priežiūrą lūpoms – jas nuramins, sudrėkins ir suminkštins. Kokybiškas produktas yra patogiame indelyje, neužims vietos rankinėje ar kišenėje. 

  Carmex Naturally uogų skonio lūpų balzamas 4,25 g

  Praturtintas antioksidacinėmis savybėmis ir augaliniais aliejais, balzamas drėkina lūpas, suteikia joms minkštumo ir putlumo. Natūralios sudėties balzamas su nuostabiu uogų aromatu.

  Carmex Naturally kriaušių skonio lūpų balzamas 4,25 g

  Gaivaus kriaušių aromato lūpų balzamas intensyviai drėkina ir ramina sudirgusią bei suskeldėjusią lūpų odą. Antioksidantais ir natūraliomis medžiagomis praturtinta sudėtis.

  Carmex Naturally arbūzų skonio lūpų balzamas 4,25 g

  Arbūzų skonio lūpų balzamas minkština, drėkina ir ramina sudirgusią bei suskeldėjusią lūpų odą. Antioksidantais ir natūraliomis medžiagomis praturtinta sudėtis.

  Carmex braškių skonio lūpų balzamas 10g

  Braškių skonio ir kvapo lūpų priežiūros priemonė intensyviai drėkina ir glotnina lūpas, suteikia joms minkštumo ir apsaugo nuo išsausėjimo bei UV spindulių.

  Carmex pieštukinis lūpų balzamas 4,25 g

  Pieštukinis lūpų balzamas giliai drėkina ir atgaivina lūpas. Suteikia plonai odai ypatingą apsaugą nuo žalingų aplinkos veiksnių. 

  Carmex vyšnių skonio lūpų balzamas 10 g

  Vyšnių skonio lūpų balzamas giliai drėkina ir atgaivina lūpas. Suteikia plonai odai ypatingą apsaugą nuo žalingų aplinkos veiksnių. 

  495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Carmex žaliųjų citrinų skonio lūpų balzamas Lime Twist 4,25 g

  Gaivaus žaliųjų citrinų skonio ir kvapo balzamas ištirpsta ant lūpų, jas minkština ir glotnina. Švelniai šaldo ir efektyviai apsaugo lūpas nuo saulės spindulių, žvarbaus vėjo ir šalčio. 

  595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Carmex vanilės skonio pieštukinis lūpų balzamas 4,25 g

  Vanilės skonio ir aromato pieštukinis kietos konsistencijos lūpų balzamas atgaivina lūpas ir suteikia joms putlią išvaizdą. 

  595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Carmex granatų skonio pieštukinis lūpų balzamas 4,25 g

  Granatų skonio ir kvapo pieštukinis kietos konsistencijos lūpų balzamas atgaivina lūpas ir suteikia joms sveiką išvaizdą. 

  595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Biocos lūpas puoselėjantis balzamas 4 g

  Lūpų balzamas puikiai drėkina ir minkština lūpas. Pasirinkimai - su šokoladu, su šaltalankių aliejumi, su mango sviestu, vaikiškas arba vyriškas.

  395
  Carmex lūpų balzamas 10 g

  Išspaudžiamas lūpų balzamas giliai drėkina ir atgaivina išsausėjusias lūpas. Apsaugo ploną lūpų odą nuo žalingų aplinkos veiksnių. 

  495
  Prekė išparduota. Susisiekite