Lūpų priežiūra

 • Lūpų oda yra plonytė ir daug jautresnė, todėl lengvai pažeidžiama žiemos šalčių, saulės spindulių, vėjo ir kitų aplinkos faktorių. Lūpos greitai išsausėja, ima skeldėti, todėl joms reikalinga ypatinga priežiūra. Siūlome veiksmingus kasdienės lūpų apsaugos produktus: kokybiški balzamai ir želė, lūpų pūslelinei įveikti. Pas mus galite įsigyti Biocos, Carmex lūpų balzamų, kurie pasižymi itin kokybiškomis sudėtinėmis dalimis, todėl intensyviai drėkina, stangrina, suteikia švelnumo ir atkuria lūpų komfortą. Atnaujinkite lūpų priežiūros priemones ir suteikite plonai odai neįtikėtinai sveiką išvaizdą!

  Vyšnių skonio lūpų balzamas Carmex Tube Cherry, 10 g

  Vyšnių skonio lūpų balzamas giliai drėkina ir atgaivina lūpas. Suteikia plonai odai ypatingą apsaugą nuo žalingų aplinkos veiksnių. 

  395
  Pieštukinis lūpų balzamas Carmex Click Stick, 4,25 g

  Pieštukinis lūpų balzamas giliai drėkina ir atgaivina lūpas. Suteikia plonai odai ypatingą apsaugą nuo žalingų aplinkos veiksnių. 

  395
  Lūpų balzamas Carmex Tube, 10 g

  Išspaudžiamas lūpų balzamas giliai drėkina ir atgaivina išsausėjusias lūpas. Apsaugo ploną lūpų odą nuo žalingų aplinkos veiksnių. 

  395
  Lūpas puoselėjantis balzamas

  Lūpų balzamas puikiai drėkina ir minkština lūpas. Pasirinkimai - su šokoladu, su šaltalankių aliejumi, su mango sviestu, vaikiškas arba vyriškas.

  290