Prekių katalogas

Elektrinis batų džiovintuvas SB-6.1

 • Elektrinis batų džiovintuvas SB-6.1

  5495
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Į krepšelį 

  Batų džiovintuvas sėkmingai išdžiovina visų tipų drėgną avalynę bei veiksmingai mažina bakterijų atsiradimo tikimybę. Gali būti jungiamas į automobilio cigarečių degiklio lizdą, todėl puikiai tiks kelionių metu. 

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • DĖMESIO: SPALVOS GALI SKIRTIS NUO PAVAIZDUOTŲ NUOTRAUKOJE.

  Elektrowarm SB-6.1 elektrinis batų džiovintuvas puikiai tinka drėgnai avalynei, kurią sunku išdžiovinti įprastomis priemonėmis. Pigus ir paprastas sprendimas žmonėms, kurie mėgsta aktyvų sportą, žvejybą ar ilgus pasivaikščiojimus darganotomis dienomis. Drėgna avalynė ne tik trumpiau tarnauja, bet taip pat gali būti įvairių ligų sukėlėja, todėl būtina apsisaugoti nuo grybelinių ir infekcinių kojų ligų. Universalus prietaisas pravers ne tik namuose, bet ir kelionėje.

  • Prietaisas gali būti naudojamas išvykų metu, nes jungiasi ne tik į 230 V įtampos elektros lizdą, bet taip pat į automobilio elektrinio žiebtuvėlio lizdą. Galingesnis už panašaus modelio džiovintuvus – 24 W.
  • Džiovintuve papildomai įrengti du elektriniai ventiliatoriai garantuoja trumpesnį bei efektyvesnį visų tipų avalinės džiovinimo procesą. Prietaisu lengva naudotis, todėl visi šeimos nariai galės įvertinti jo privalumus.
  • Inovatyvi oro pūtimo sistema paspartina avalynės džiovinimo laiką, o vėdinimo angos užtikrina veiksmingą ir greitą oro cirkuliavimą tarp šlapio bato vidaus ir jo išorės.
  • Universalus prietaisais taip pat tinka pirštinių, šalmų, kepurių ir kojinių džiovinimui bei priežiūrai
  • Integruota apsauga nuo perkaitimo, todėl prietaisas negadina avalynės taip kaip džiovinimas ant radiatoriaus. Optimali, ne per aukšta temperatūra (50 °C) užtikrins, kad mylimi batai tarnautų ilgiau.
  • Tinka bet kokios rūšies, visų tipų medžiagos avalynei. Medžiaga visiškai nepakinta – išlaiko originalią išvaizdą.
  • Kasdienis batų džiovintuvo naudojimas rekomenduojamas asmenims, kenčiantiems nuo gausaus pėdų prakaitavimo. Antibakteriniu džiovintuvu lengva naudotis dėl jo specialios formos, kuri paskirsto šilumą visame bate.
  • Šiam prietaisui suteikiama 24 mėnesių garantija.
  • Džiovintuvo ilgis 14,5 cm.  

  Techniniai duomenys

  Įtampa: 230 / 12 V
  Galia: 24 W

  Elektrowarm prekės ženklas gamina visiškai saugią batų džiovintuvų produkciją, patvirtintą Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje. Įmonė siūlo puikų sprendimą žmonėms, siekiantiems išspręsti kasdienę drėgnos avalynės problemą greitai ir patogiai.

  Naudojimas

  Įdėkite džiovintuvą į sudrėkusio arba šlapio bato vidų ir įjunkite prietaisą į elektros lizdą. Batui visiškai išdžiūvus, ištraukite prietaiso laido kištuką iš elektros lizdo. Džiovinimo laikas priklauso nuo to, kiek šlapia avalynė. Elektriniu prietaisu nedžiovinkite varvančios avalynės.