Prekių katalogas

Elektrinis batų džiovintuvas SB-3D

 • Elektrinis batų džiovintuvas SB-3D

  3495

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Mažas ir unikalus elektrinis batų džiovintuvas puikiai išdžiovina visų rūšių drėgną avalynę, tausodamas medžiagą. Rekomenduojamas asmenims, turintiems bėdų su gausiu pėdų prakaitavimu.

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • DĖMESIO: SPALVOS GALI SKIRTIS NUO PAVAIZDUOTŲ NUOTRAUKOJE. 

  Elektrowarm SB-3D elektrinis batų džiovintuvas yra unikalus išradimas, kuris padeda žmonėms išsaugoti pėdas sveikas ypač darganotomis dienomis. Drėgna avalynė ne tik trumpiau tarnauja, bet taip pat gali būti įvairių ligų sukėlėja, todėl būtina apsisaugoti nuo grybelinių ir infekcinių kojų ligų. Šis puikus prietaisas išdžiovina visų tipų avalynę ir apsaugo ją nuo nusidėvėjimo

  • Standartinis batų džiovintuvas taip pat tinka pirštinių, kepurių ir kojinių džiovinimui bei jų priežiūrai.
  • Prietaisas turi apsaugą nuo perkaitimo, todėl negadina avalynės taip kaip džiovinimas ant radiatoriaus ar kitų priemonių. Optimali, ne per aukšta temperatūra (50 °C) užtikrins, kad mylimi batai tarnautų ilgiau.
  • Kasdienis batų džiovintuvo naudojimas rekomenduojamas asmenims, kenčiantiems nuo hiperhidrozės (gausaus pėdų prakaitavimo).
  • Unikalus prietaisas puikiai tinka ilgalaikiam naudojimui. Neužima daug vietos, tad juo galėsite naudotis namuose, viešbutyje ar kelionės metu.
  • Šiam prietaisui suteikiama 24 mėnesių garantija.
  • Džiovintuvo ilgis 14 centimetrų. 

  Techniniai duomenys

  Įtampa: 230 V
  Galia: 8 W

  Elektrowarm prekės ženklas gamina visiškai saugią batų džiovintuvų produkciją, patvirtintą Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje. Įmonė siūlo puikų sprendimą žmonėms, siekiantiems išspręsti kasdienę drėgnos avalynės problemą greitai ir patogiai.

  Naudojimas

  Įdėkite džiovintuvą į sudrėkusio arba šlapio bato vidų ir įjunkite prietaisą į elektros lizdą. Batui visiškai išdžiūvus, ištraukite prietaiso laido kištuką iš elektros lizdo. Džiovinimo laikas priklauso nuo to, kiek šlapia avalynė. Elektriniu prietaisu nedžiovinkite varvančios avalynės.