Prekių katalogas

Elektrinis batų džiovintuvas su UV šviesos diodais SB-6

 • Elektrinis batų džiovintuvas su UV šviesos diodais SB-6

  4495

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Pirmasis batų džiovintuvas su dviem elektriniais ventiliatoriais ir UV šviesos diodais. Suteikia galimybę patogiai ir ypač saugiai džiovinti visų tipų avalinę. Efektyviai šalina bakterijas ir nemalonų kvapą. 

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • DĖMESIO: SPALVOS GALI SKIRTIS NUO PAVAIZDUOTŲ NUOTRAUKOJE. 

  Electrowarm SB-6 elektrinis batų džiovintuvas garantuoja avalynės kokybės išsaugojimą ir leidžia džiaugtis sveikomis pėdomis. Mėgstantiems žvejoti ar sportuoti, šis prietaisas nepakeičiama priemonė, kuri saugiai išsprendžia šlapių batų problemą. Kompaktiškas džiovintuvas pravers ne tik namuose, bet ir kelionėje. Ypač naudingas šaltuoju metų sezonu. 

  • Džiovintuve papildomai įrengti du elektriniai ventiliatoriai garantuoja trumpesnį bei efektyvesnį visų tipų avalinės džiovinimo procesą. Prietaisu lengva naudotis, todėl visi šeimos nariai galės įvertinti jo privalumus.
  • UV spinduliai kartu su šiltu sausu oru efektyviai sumažina bakterijų, dėl kurių atsiranda nemalonus avalynės kvapas, kiekį. Ideali priemonė avalynei dezinfekuoti gydantis nuo grybelinių pėdų ir nagų ligų.
  • Moderni ir inovatyvi oro pūtimo sistema paspartina avalynės džiovinimo laiką, o vėdinimo angos užtikrina veiksmingą ir greitą oro cirkuliaciją tarp šlapio bato vidaus ir jo išorės.
  • Universalus prietaisais taip pat tinka pirštinių, kepurių, šalmų ir kojinių džiovinimui bei dezinfekavimui.
  • Integruota apsauga nuo perkaitimo, todėl prietaisas negadina avalynės taip kaip džiovinimas ant radiatoriaus. Maksimali 50 °C temperatūra užtikrins, kad mylimi batai tarnautų ilgiau.
  • Sausų batų dėvėjimas turi prevencinį poveikį pėdų būklei. Kasdienis batų džiovintuvo naudojimas rekomenduojamas asmenims su padidėjusiu pėdų prakaitavimu.
  • Šiam prietaisui suteikiama 24 mėnesių garantija.
  • Džiovintuvo ilgis 14,5 cm. 

  Techniniai duomenys

  Įtampa: 230 V
  Galia: 20 W

  Elektrowarm prekės ženklas gamina visiškai saugią batų džiovintuvų produkciją, patvirtintą Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje. Įmonė siūlo puikų sprendimą žmonėms, siekiantiems išspręsti kasdienę drėgnos avalynės problemą greitai ir patogiai.

  Naudojimas

  Įdėkite džiovintuvą į sudrėkusio arba šlapio bato vidų ir įjunkite prietaisą į elektros lizdą. Batui visiškai išdžiūvus, ištraukite prietaiso laido kištuką iš elektros lizdo. Džiovinimo laikas priklauso nuo to, kiek šlapia avalynė. Elektriniu prietaisu nedžiovinkite varvančios avalynės.