Elektrinis ultravioletinių spindulių batų džiovintuvas "SB-6"

 • Kraunamos nuotraukos
  3570
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pirmasis batų džiovintuvas turintis elektrinį feną ir diodus su ultravioletine spinduliuote. Švelnus ir ypač saugus batų džiovinimas. UV efektyviai šalina bakterijas ir nemalonų kvapą.

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • Elektrinis batų džiovintuvas "SB-6" - tai pirmasis batų džiovintuvo modelis, turintis elektrini feną, ventiliatorių. Tai batų džiovintuvas su "DIAMENT"  technologija! Tai džiovintuvas, kurio galuose yra įmontuotas elektrinis fenas ir diodai su ultravioletine spinduliuote. Ventiliatorius užtikrina, kad oro cirkuliacija batuose būtų tokia, kokios ir reikia švelniam, saugiam avalynės džiovinimui. Ultravioletinė spinduliuotė kartu su šiltu oru efektyviai šalina susidariusias bakterijas, kurios sukelia nemalonų avalynės kvapą. Ventiliatoriaus naudojimas džiovintuvo viduje sumažina ventiliatoriaus keliamą triukšmą. Tai ypač svarbu, pavyzdžiui, džiovinant batus kambariuose, kuriuose mes miegame slidinėjimo kelionėse. "DIAMENT" technologijos privalumai yra akivaizdūs ne tik džiovinant slidinėjimo ar žygio batus, bet ir kasdienią avalynę.

  Šis batų džiovintuvas "SB-6" saugiai išdžiovina bet kokio tipo avalynę. Tinka ilgalaikiam naudojimui. Įtampa 230 V. Galia 32 W. Svoris  270 g.

  Kasdieninis batų džiovintuvo naudojimas rekomenduojamas asmenims ne tik kenčiantiems nuo gausaus pėdų prakaitavimo, bet ir aktyviai sportuojantiems. Kasdieninis šio prietaiso naudojimas padeda išsaugoti pėdas sveikesnes. Patvirtinta Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje.

  Suteikiama 24 mėnesių garantija.

  Spalvos: pilka arba cappuccino