Prekių katalogas

Elektrinis batų džiovintuvas SB-4

 • Elektrinis batų džiovintuvas SB-4

  3495
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Į krepšelį 

  Antibakterinis batų džiovintuvas sėkmingai išdžiovina drėgną bei prakaituotą avalynę ir veiksmingai mažina bakterijų atsiradimo tikimybę. Gali būti jungiamas į automobilio cigarečių degiklio lizdą, todėl pravers kelionių metu. 

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • Elektrowarm SB-4 elektrinis batų džiovintuvas yra inovatyvus prietaisas, skirtas efektyviai išdžiovinti visų tipų avalynę. Pigus ir paprastas sprendimas visiems, kurie mėgsta aktyvų sportą, žvejybą ar ilgus pasivaikščiojimus darganotomis dienomis. Universalus prietaisais taip pat džiovina drėgnas pirštines, šalmus, kepures ir kojines. Kompaktiškas prietaisas pravers ne tik namuose, bet ir kelionėje.

  • Prietaisas gali būti naudojamas išvykų metu, nes jungiasi ne tik į 230 V įtampos elektros lizdą, bet taip pat į automobilio elektrinio žiebtuvėlio lizdą.
  • Kasdienis batų džiovintuvo naudojimas rekomenduojamas asmenims, kenčiantiems nuo gausaus pėdų prakaitavimo. Antibakteriniu džiovintuvu lengva naudotis dėl jo specialios formos, kuri paskirsto šilumą visame bate.
  • Integruota apsauga nuo perkaitimo, todėl prietaisas negadina avalynės taip kaip džiovinimas ant radiatoriaus. Optimali, ne per aukšta temperatūra (50 °C) užtikrins, kad mylimi batai tarnautų ilgiau.
  • Tinka bet kokios rūšies, visų tipų medžiagos avalynei. Medžiaga visiškai nepakinta – išlaiko originalią išvaizdą.
  • Šiam prietaisui suteikiama 24 mėnesių garantija.
  • Džiovintuvo ilgis 14 centimetrų. 

   
  Techniniai duomenys

  Įtampa: 230/12 V
  Galia: 10 W

  Elektrowarm prekės ženklas gamina visiškai saugią batų džiovintuvų produkciją, patvirtintą Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje. Įmonė siūlo puikų sprendimą žmonėms, siekiantiems išspręsti kasdienę drėgnos avalynės problemą greitai ir patogiai.

  Naudojimas

  Įdėkite džiovintuvą į sudrėkusio arba šlapio bato vidų ir įjunkite prietaisą į elektros lizdą. Batui visiškai išdžiūvus, ištraukite prietaiso laido kištuką iš elektros lizdo. Džiovinimo laikas priklauso nuo to, kiek šlapia avalynė. Elektriniu prietaisu nedžiovinkite varvančios avalynės.