Prekių katalogas

Elektrinis batų džiovintuvas su sterilizavimo sistema SB-7

 • Elektrinis batų džiovintuvas su sterilizavimo sistema SB-7

  2995
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Į krepšelį 

  Antibakterinis batų džiovintuvas su ozono generatoriumi, kuris veiksmingai pašalina visus mikroorganizmus ir nemalonius kvapus. Puikus prietaisas avalynei dezinfekuoti ir prižiūrėti.

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • Electrowarm SB-7 elektrinis batų džiovintuvas efektyviai pašalina drėgmę iš avalynės ir padeda sumažinti nepageidaujamų mikroorganizmų kiekį. Puikus prietaisas gali būti naudojamas visais metų laikais. Pamirškite nepageidaujamą avalynės kvapą ir mėgaukitės šiluma. Daug vietos neužimantis prietaisas pravers ne tik namuose, bet ir kelionėje.

  • Prietaise papildomai įrengtas ozono generatorius, kuris užkerta kelią nepageidaujamų organizmų dauginimuisi ir suskaido bakterijų, virusų ar grybelio ląsteles. Generatorius yra įjungiamas rankiniu būdu.
  • Universalus prietaisais taip pat tinka pirštinių, kepurių ir kojinių džiovinimui bei priežiūrai.
  • Antibakteriniu džiovintuvu lengva naudotis dėl jo specialios formos, kuri paskirsto šilumą visame bate. Rekomenduojamas visiems – ne tik kenčiantiems nuo hiperhidrozės, bet ir intensyviai sportuojantiems ar mėgstantiems aktyvų laisvalaikį.
  • Integruota apsauga nuo perkaitimo, todėl prietaisas negadina avalynės taip kaip džiovinimas ant radiatoriaus. Optimali, ne per aukšta temperatūra (50 °C) užtikrins, kad mylimi batai tarnautų ilgiau.
  • Tinka bet kokios rūšies, visų tipų medžiagos avalynei. Medžiaga visiškai nepakinta – išlaiko originalią išvaizdą.
  • Reguliarus džiovinimas padės išlaikyti teigiamas avalynės savybes, kurios yra itin svarbios asmens higienai ir komfortui.
  • Šiam prietaisui suteikiama 24 mėnesių garantija.

  Techniniai duomenys
  Įtampa: 230 V
  Galia: 10 W

  Elektrowarm prekės ženklas gamina visiškai saugią batų džiovintuvų produkciją, patvirtintą Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje. Įmonė siūlo puikų sprendimą žmonėms, siekiantiems išspręsti kasdienę drėgnos avalynės problemą greitai ir patogiai.

  Naudojimas

  Įdėkite džiovintuvą į sudrėkusio arba šlapio bato vidų ir įjunkite prietaisą į elektros lizdą. Batui visiškai išdžiūvus, ištraukite prietaiso laido kištuką iš elektros lizdo. Džiovinimo laikas priklauso nuo to, kiek šlapia avalynė. Elektriniu prietaisu nedžiovinkite varvančios avalynės.