Elektrinis ultravioletinių spindulių batų džiovintuvas "SB-3UV"

 • Kraunamos nuotraukos
  2125
  2500 Sutaupykite 375
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Moderni ir daugiakanalė oro pūtimo sistema. Su ultravioletinės spinduliuotės diodais. Puikiai išdžiovina bet kokio tipo avalynę ir efektyviai šalina bakterijas bei nemalonų kvapą.

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • Naujas patobulintas elektrinis ultravioletinių spindulių batų džiovintuvas, kuris puikiai išdžiovina bet kokio tipo avalynę. Naujasis SB-3 UV modelis yra novatoriškos formos, kad būtų dar lengviau jį įdėti į batus. Džiovintuvas turi ventiliacijos angas tiek korpuso viršutinėje, tiek apatinėje dalyje. Vėdinimo angų naudojimas užtikrina veiksmingą ir greitą oro cirkuliavimą tarp šlapio bato vidaus ir jo išorės. Tai moderni, daugiakanalė oro pūtimo sistema, kuri pagreitina avalynės džiovinimo laiką. SB-3 UV modelis turi diodus su ultravioletine spinduliuote. Ultravioletinė spinduliuotė kartu su šiltu oru efektyviai šalina susidariusias bakterijas, kurios sukelia nemalonų avalynės kvapą.

  Šis džiovintuvas puikiai tinka ilgalaikiam naudojimui. Įtampa 230 V. Galia 8 W. Svoris 170 g.

  Kasdieninis batų džiovintuvo naudojimas rekomenduojamas asmenims ne tik kenčiantiems nuo gausaus pėdų prakaitavimo, bet ir aktyviai sportuojantiems. Kasdieninis šio prietaiso naudojimas padeda išsaugoti pėdas sveikesnes. Patvirtinta Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje.

  Suteikiama 24 mėnesių garantija.