Prekių katalogas

Elektrinis batų džiovintuvas su sterilizavimo sistema SB-8

 • Elektrinis batų džiovintuvas su sterilizavimo sistema SB-8

  4995

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Modernus batų džiovintuvas su inovatyvia ozonavimo sistema ypač greitai išdžiovina drėgną avalynę bei pašalina bakterijas ir nepageidaujamą kvapą. Išskirtinis dizainas tinka pirštinėms ar kepurėms džiovinti. 

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • Elektrowarm SB-8 elektrinis batų džiovintuvas yra puiki avalynės dezinfekcijos priemonė, suteikianti galimybę apsisaugoti nuo grybelinių ir infekcinių kojų ligų. Šis puikus prietaisas išdžiovina visų tipų avalynę ir apsaugo ją nuo nusidėvėjimo. Ypač naudingas šaltuoju metų sezonu. Saugokite save ir savo avalynę.

  • Papildomai SB-8 modelyje integruota sterilizavimo ozonu sistema, kuri užkerta kelią nepageidaujamų organizmų dauginimuisi ir suskaido bakterijų, virusų ar grybelio ląsteles. Apsaugokite save ir savo kojas nuo nemalonių pojūčių.
  • Moderni, daugiakanalė oro pūtimo sistema paspartina avalynės džiovinimo laiką, o vėdinimo angos užtikrina veiksmingą ir greitą oro cirkuliaciją tarp šlapio bato vidaus ir jo išorės.
  • Universalus ir išskirtinis prietaiso dizainas taip pat tinka pirštinių, kepurių ir kojinių džiovinimui bei priežiūrai.
  • Integruota apsauga nuo perkaitimo, todėl prietaisas negadina avalynės taip kaip džiovinimas ant radiatoriaus. Optimali, ne per aukšta temperatūra (60 °C) užtikrins, kad mylimi batai tarnautų ilgiau.
  • Rekomenduojamas visiems – ne tik kenčiantiems nuo hiperhidrozės, bet ir intensyviai sportuojantiems ar mėgstantiems aktyvų laisvalaikį. Sausų batų dėvėjimas turi prevencinį poveikį pėdų būklei.
  • Šiam prietaisui suteikiama 24 mėnesių garantija.

  Techniniai duomenys

  Įtampa: 230 V
  Galia: 50 W

  Elektrowarm prekės ženklas gamina visiškai saugią batų džiovintuvų produkciją, patvirtintą Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje. Įmonė siūlo puikų sprendimą žmonėms, siekiantiems išspręsti kasdienę drėgnos avalynės problemą greitai ir patogiai.

  Naudojimas

  Sudrėkusius arba šlapius batus pakabinkite ant džiovintuvo ir įjunkite prietaisą į elektros lizdą. Batui visiškai išdžiūvus, ištraukite prietaiso laido kištuką iš elektros lizdo. Džiovinimo laikas priklauso nuo to, kiek šlapia avalynė. Elektriniu prietaisu nedžiovinkite varvančios avalynės.