Prekių katalogas

Elektrinis batų džiovintuvas su sterilizavimo sistema SDW100

 • Elektrinis batų džiovintuvas su sterilizavimo sistema SDW100

  10995
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Į krepšelį 

  Galingas batų džiovintuvas su inovatyvia sterilizavimo sistema puikiai išdžiovina visų tipų avalynę – turistinius, slidinėjimo, sportinius ir lauko batus. Turi antibakterinį poveikį, naikina kvapus ir mažina bakterijų kiekį. 

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • Elektrowarm SBW100 ypač galingas elektrinis batų džiovintuvas greitai išdžiovina visų rūšių avalynę, tausodamas medžiagą. Patogi ir unikali priemonė skirta tiems, kurie siekia apsisaugoti nuo grybelinių ir infekcinių kojų ligų. Šis inovatyvus prietaisas išdžiovins ne tik slidinėjimo batus, bet pašalins drėgmę iš bet kokio kito apavo – turistinių, sportinių, lauko ar žieminių batų. Saugokite savo sveikatą ir avalynę. 

  • Prietaise papildomai įrengta sterilizavimo ozonu sistema, kuri užkerta kelią nepageidaujamų organizmų dauginimuisi ir suskaido bakterijų, virusų ar grybelio ląsteles. Galima nustatyti sterilizacijos laiką.
  • Tinka bet kokios rūšies, visų tipų medžiagos avalynei. Medžiaga visiškai nepakinta – išlaiko originalią išvaizdą. Veikia ypač tyliai.
  • Galima nustatyti temperatūrą ir norimą džiovinimo laiką. Kasdienis batų džiovintuvo naudojimas rekomenduojamas asmenims, kenčiantiems nuo gausaus pėdų prakaitavimo.
  • Moderni, daugiakanalė oro pūtimo sistema paspartina avalynės džiovinimo laiką, o vėdinimo angos užtikrina veiksmingą ir greitą oro cirkuliavimą tarp šlapio bato vidaus ir jo išorės.
  • Universalus prietaiso dizainas taip pat tinka pirštinių, šalmų, kepurių ir kojinių džiovinimui bei priežiūrai.
  • Integruota apsauga nuo perkaitimo, todėl prietaisas negadina avalynės taip kaip džiovinimas ant radiatoriaus. Optimali, ne per aukšta temperatūra (70 °C) užtikrins, kad mylimi batai tarnautų ilgiau.
  • Reguliarus džiovinimas padės išlaikyti teigiamas avalynės savybes, kurios yra itin svarbios asmens higienai ir komfortui.
  • Šiam prietaisui suteikiama 24 mėnesių garantija.

  Techniniai duomenys
  Įtampa: 230 V
  Galia: 7–300 W

  Elektrowarm prekės ženklas gamina visiškai saugią batų džiovintuvų produkciją, patvirtintą Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje. Įmonė siūlo puikų sprendimą žmonėms, siekiantiems išspręsti kasdienę drėgnos avalynės problemą greitai ir patogiai.

  Naudojimas

  Sudrėkusius arba šlapius batus pakabinkite ant džiovintuvo ir įjunkite prietaisą į elektros lizdą. Batui visiškai išdžiūvus, ištraukite prietaiso laido kištuką iš elektros lizdo. Džiovinimo laikas priklauso nuo to, kiek šlapia avalynė. Elektriniu prietaisu nedžiovinkite varvančios avalynės.