Prekių katalogas

Elektrinis batų džiovintuvas su UV šviesos diodais SB-3UVD

 • Elektrinis batų džiovintuvas su UV šviesos diodais SB-3UVD

  2695

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Patogus elektrinis džiovintuvas efektyviai ir greitai išdžiovina visų tipų drėgną avalynę. UV diodų šviesa ir sterilizavimo sistema ozonu veiksmingai pašalina bakterijas, grybelį ir nemalonų kvapą. 

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • DĖMESIO: SPALVOS GALI SKIRTIS NUO PAVAIZDUOTŲ NUOTRAUKOJE. 

  Elektrowarm SB-3UVD elektrinis batų džiovintuvas puikiai tinka drėgnai avalynei, kurią sunku išdžiovinti įprastomis priemonėmis. Patogi ir unikali priemonė skirta tiems, kurie siekia apsisaugoti nuo grybelinių ir infekcinių kojų ligų. Kompaktiškas prietaisas pravers ne tik namuose, bet ir kelionėje. Ypač naudingas šaltuoju metų sezonu. 

  • Sterilizavimo ozonu sistema užkerta kelią nepageidaujamų organizmų dauginimuisi ir suskaido bakterijų, virusų ar grybelio ląsteles. Apsaugokite savo kojas nuo nemalonių pojūčių.
  • UV šviesos diodai naikina bakterijas ir nemalonų avalynės kvapą. Ideali priemonė avalynei dezinfekuoti gydantis nuo grybelinių pėdų ir nagų ligų.
  • Universalus prietaisais taip pat tinka pirštinių, kepurių ir kojinių džiovinimui bei priežiūrai.
  • Integruota apsauga nuo perkaitimo, todėl prietaisas negadina avalynės taip kaip džiovinimas ant radiatoriaus. Optimali, ne per aukšta temperatūra (50 °C) užtikrins, kad mylimi batai tarnautų ilgiau.
  • Kasdienis batų džiovintuvo naudojimas rekomenduojamas asmenims, kenčiantiems nuo gausaus pėdų prakaitavimo. Antibakteriniu džiovintuvu lengva naudotis dėl jo specialios formos, kuri paskirsto šilumą visame bate.
  • Unikalus prietaisas puikiai tinka ilgalaikiam naudojimui. Neužima daug vietos, taigi jis taip pat bus naudingas išvykų metu.
  • Šiam prietaisui suteikiama 24 mėnesių garantija.
  • Džiovintuvo ilgis 14 centimetrų. 

  Techniniai duomenys

  Įtampa: 230 V
  Galia: 8 W

  Elektrowarm prekės ženklas gamina visiškai saugią batų džiovintuvų produkciją, patvirtintą Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje. Įmonė siūlo puikų sprendimą žmonėms, siekiantiems išspręsti kasdienę drėgnos avalynės problemą greitai ir patogiai. 

  Naudojimas 

  Įdėkite džiovintuvą į sudrėkusio arba šlapio bato vidų ir įjunkite prietaisą į elektros lizdą. Batui visiškai išdžiūvus, ištraukite prietaiso laido kištuką iš elektros lizdo. Džiovinimo laikas priklauso nuo to, kiek šlapia avalynė. Elektriniu prietaisu nedžiovinkite varvančios avalynės.