Dantų šepetėlis vaikams Totz Ekstra Soft (nuo 1,5 iki 3 m.)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Spalva Kiekis Pirkti
  425
  Oranžinė Išparduota. Susisiekite
  Mėlyna Išparduota. Susisiekite
  Žalia Išparduota. Susisiekite
  Violetinė Išparduota. Susisiekite
  Rožinė Išparduota. Susisiekite

  Natūralus dantų šepetukas - ypač saugus dantukų paviršiams ir gležnoms mažylio dantenoms. Minkštų šerelių pagalvėlė tolygiai paskirsto spaudimą į dantukus ir dantenas. Ovali ir lenkta šepetėlio rankenėlė - patogi kūdikiui ir lengvai kontroliuojama tėvelių.

  Gamintojas
  RADIUS (JAV)
 • “Pasirodžius pirmiesiams vaikučio dantukams, patartina juos valyti du kartus per dieną: ryte ir vakare vaikišku dantų šepetėliu maža galvute, minkštais užapvalintais šereliais, naudojant nedidelį kiekį dantų pastos. Pageidautina, kad vaikučius iki 6 metų prižiūrėtų ir jiems padėtų tėveliai“ - Amerikos odontologų sąjungos rekomendacija. 

  Radius Totz Extra Soft dantų šepetėliai skirti mažyliams nuo 18 mėnesių iki 3 metų. Juose nėra BPA ir kitų kenksmingų dažiklių. Tynex kapronas suteikia aksominį prisilietimą ir apsaugą nuo dantukų emalio erozijos. Kiekvienas šerelis užapvalintas viršuje, kad nepažeistų dantų emalio. Totz dantų šepetėlio galvutėje yra 6800 (tris kartus daugiau nei įprastai) labai kokybiškų ploniausių patentuotų Radius šerelių idealiai šalinančių apnašas bei masažuojančių dantenas. Radius Totz – puikus pasirinkimas saugojantiems vaikučių dantis ir formuojantiems tinkamus dantukų valymo įgūdžius.

  Kodėl mamos savo vaikučiui renkasi Totz?

  • Idealiai atitinkantis vaiko amžių dizainas – nuo 18 mėnesių iki 3 metų.
  • Patentuoti RADIUS® šereliai – 6800 aukščiausios kokybės ypatingai švelnių šerelių, skirtų patogiai, veiksmingai ir saugiai dantukų priežiūrai.
  • Radius Totz – dantų šepetėlis be BPA ir kitų kenksmingų cheminių medžiagų, patvirtinta FDA (Amerikos maisto ir vaistų priežiūros tarnybos).
  • Plonėjanti, lenkta dantų šepetėlio rankenėlė patogi augančio vaiko pirštukams ir lengvai kontroliuojama tėvelių.
  • RADIUS® Totz glotni ovali galvutė ir saugus šepetėlio dizainas leidžia pačiam vaikui saugiai valyti dantukus nesibaimintant, kad šepetėlis užklius už augančių dantukų ir dantenų.
  • Spaudimo nereikalaujantis valymas – minkšta šerelių pagalvėlė tolygiai paskirsto spaudimą į dantukus ir dantenas, nuo mažens teisingai formuodama valymo įgūdžius.
  • Radius – vienintėliai natūralūs dantų šepetėliai, rekomenduojami ADA (Amerikos odontologų asociacijos).
 • Alternatyvios prekės

  Dantų šepetėlis vaikams Kidz Very Soft (nuo 6 iki 10 m.)

  Puikus pirmasis dantų šepetėlis savarankiškam dantukų valymui. Ypatingai kokybiška, minkštais šereliais šepetėlio galvutė užtikrina puikią dantų ir dantenų priežiūrą. Nykščiu prilaikomos rankenėlės ir 45 laipsnių pasvirusios galvutės dėka, formuojasi teisingi dantų šepetėlio laikymo įgūdžiai.

  530
  Dantų šepetėlis kūdikiams Pure Baby Ultra Soft (6-18 mėn.)

  Tobulas pirmasis dantų šepetėlis, sukurtas jautriems kūdikių dantukams bei dantenoms. Be BPA, dažiklių ar kitų kenksmingų cheminių medžiagų, tad gali būti kramtomas. Švelniai ir veiksmingai valo dantukus ir apsaugo gležnus vaikučio burnos audinius valymo metu.

  425
  Dantų šepetėlis vaikams Totz Plus Silky Soft (nuo 3 iki 6 m.)

  Totz Plus dantų šepetėlio rankenėlė pritaikyta augančio mažylio rankytei – platesnė ir padengta guma, kad vaikas lengviau valdytų šepetėlį. Totz Plus pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralių medžiagų ir ideliai atitinka vaiko amžių. Švelniai ir veiksmingai valo dantukus!

  490