Daugkartinio naudojimo medvilninė apsauginė veido kaukė balta, 1 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  499
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 20€

  Į krepšelį 

  Daugkartinio naudojimo apsauginė veido kaukė iš natūralios, nedažytos 100 % medvilnės. Dviejų sluoksnių, puikiai garina drėgmę ir neleidžia išorinėms smulkiosioms dalelėms prasiskverbti pro medžiagą.

 • Daugkartinio naudojimo apsauginė veido kaukė, pagaminta iš nedažyto 100% natūralaus medvilnės audinio, kuris puikiai sugeria drėgmę, leidžia odai kvėpuoti ir nesukelia dirginimo. Geras pasirinkimas žmonėms turintiems jautrią odą. Užtikrindama laisvą kvėpavimą, dviejų sluoksnių kaukė naudojama kaip prevencinė priemonė  nuo rūko, smogo, dulkių, mikrobų ar oro taršos. Kaukė nėra medicininės paskirties.

  • Prevencinė priemonė nuo dulkių arba kenksmingos oro taršos.
  • Gumytės leidžia kaukei gerai priglusti prie nosies bei burnos.
  • Ergonomiško dizaino – atkartoja veido kontūrus ir užtikrina patogų nešiojimą.
  • Padengta teflonu, kuris neleidžia vandeniui prasiskverbti pro audinį.
  • Kaukė yra pagaminta iš dviejų sluoksnių nedažytos 100% medvilnės.
  • Spalva: balta.

  Priežiūra

  Daugkartinio naudojimo kaukės yra skalbiamos iki 40 °C temperatūroje bei lyginamos prieš kiekvieną naudojimą. Jas galima 15 min. dezinfekuoti skalbinių džiovyklėje. Lyginti aukštoje temperatūroje. Svarbu: po 2–3 skalbimo teflono naudingos savybės pradeda mažėti.

 • Alternatyvios prekės

  Daugkartinio naudojimo medvilninė apsauginė veido kaukė, 2 vnt.

  Daugkartinio naudojimo apsauginės veido kaukės iš natūralios, nedažytos 100% medvilnės. Dengtos teflonu, puikiai garina drėgmę ir neleidžia išorinėms smulkiosioms dalelėms prasiskverbti pro medžiagą.

  999
  Daugkartinio naudojimo apsauginė veido kaukė Balta, 2 vnt.

  Aukštos kokybės apsauginės veido kaukės, pagamintos iš 3 sluoksnių 100% lino medžiagos, kuri nedirgina veido ir nesukelia alergijų. Neriboja kvėpavimo, plaunamos ir daugkartinio naudojimo.

  999
  Daugkartinio naudojimo apsauginė veido kaukė juoda 2 vnt.

  Apsauginės daugiasluoksnės veido kaukės su gumytėmis, apsaugo nuo dulkių, rūko, smogo ir oro taršos. Tinka bet kokiai veido ir nosies formai. Lininės, daugkartinės ir skalbiamos.  

  1295