Įklotai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 30 vnt

 • Kraunamos nuotraukos
  338
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Natūralūs įklotai su medvilne. Tinka jautriai odai, nealergizuoja.

  Gamintojas
  GENTLE DAY®
 • Sintetiniai, nelaidūs orui, o jei dar ir kvepiantys kasdieniai įklotai, gali sukelti nepageidaujamą odos reakciją, išbalansuoti makšties pH ir sukelti makšties infekciją ar kandidozę.

  Makšties gleivinė yra kaip kempinė ir lengvai absorbuoja tiek naudingas tiek ir kenksmingas medžiagas. Šios medžiagos patenka į kraujotaką, o kraujas jas išnešioja į kitus organus. Kenksmingi chemikalai esantys įklotuose, tamponuose, drėgnose servetėlėse, prausikliuose šiuo keliu lengvai patenka į organizmą. Toksiški chemikalai yra siejami su reprodukcinės sistemos ligomis, mutacijomis, nevaisingumu, alergijomis ir kt ligomis. Klijai, kvepalai, kremai ir losjonai naudojami gaminant įklotus ir paketus yra siejami su kontaktiniu dermatitu. Dioksinas, kuris išsiskiria celiuliozę ar medvilnę balinant chloru, siejamas su krūties vėžiu. Daugiau naudingos informacijos apie kenksmingus chemikalus higienos priemonėse rasti galite čia https://www.womensvoices.org/feminine-care-products/.

  Jei jūs iš tų moterų, kurios negali apsieiti be kasdienių įklotų, tuomet rinkitės tai, kas geriausia jūsų odai - natūralius įklotus su medvilnės paviršiumi. Tik tokius rekomenduoja rinktis ginekologai.


  GENTLE DAY® įklotai – švelnūs Jūsų odai.

  Ekologiški GENTLE DAY® įklotai yra patikimi, nes kasmet testuojami dėl kenksmingų chemikalų kiekių, pH lygio. Atlikti dermatologiniai ir odos lopo tyrimai nustatė, kad įklotai nesukelia odos alergijų. Jokie testai nebuvo atlikti su gyvūnais.

  Apatinis įklotų sluoksnis yra laidus orui. Jo gamybos metu naudojamas kalcio karbonatas, dėl kurio atsiranda mikroporos.

  Dėl gelsvos anijonų juostelės šiems įklotams buvo suteiktas išradimo patentas. Tai yra vieninteliai išradimo patentą turintys įklotai.

  GENTLE DAY® FAR-IR Anion juostelė išsiskiria tuo, kad joje yra naudojamas gamtoje aptinkamas mineralas - turmalinas. Veikiamas trinties arba spaudimo, deguonies ir drėgmės turmalinas generuoja neigiamus jonus (anijonus) ir tolimuosius infraraudonuosius spindulius (šilumą), o šie pasižymi antibakterinėmis bei odą tausojančiomis savybėmis. FAR-IR Anion juostelė, naikina nemalonų kvapą ir slopina bakterijų dauginimąsi įklotuose. Anijonų kiekis 6000 vnt/cm3.

  TURMALINAS IR JO IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

  Turmalinas - draugiškas aplinkai mineralas, kuris veikiamas išorinės jėgos ar šilumos geba spinduliuoti tolimuosius infraraudonuosius (IR) spindulius, negatyvius jonus (anijonus), sudaryti elektromagnetinį lauką ir spinduliuoti retus mikroelementus. Dėl šių savybių turmalinas naudojamas pagerinant žmonių gyvenamąją aplinką ir gyvenimo kokybę.

  Turmalinas gerai žinomas (ypatingai Japonijoje ir Kinijoje) kaip pagreitinantis metabolizmą ir toksinų šalinimą, pagerinantis kraujo cirkuliaciją ir ląstelių atsinaujinimą, stiprinantis imunitetą, sureguliuojantis pH lygį, mažintis stresą ir depresiją. Jis naudojamas gydant odos ligas, lėtines ligas susijusias su susikaupusiais toksinais organizme, malšinant skausmą.

  Investuokite į savo sveikatą - rinkitės GENTLE DAY®!  

 • Alternatyvios prekės

  TEENS REGULAR paketai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 8 vnt

  Itin ploni ir švelnūs, reguliarioms menstruacijoms. Tinka jautriai odai, nealergizuoja.

  248
  Tamponai organinės medvilnės, REGULAR 18 vnt.

  Hipoalerginiai, neišdžiovina makšties gleivinės.

  392
  Tamponai organinės medvilnės, SUPER PLUS 15 vnt.

  Hipoalerginiai, neišdžiovina makšties gleivinės.

  419
  Dieniniai paketai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 10 vnt

  Gausiai sugeriantys paketai reguliarių menstruacijų metu. Tinka jautriai odai, nesukelia alergijos.

  279
  Švelnus intymios higienos prausiklis, 250 ml

  Bekvapis, su pieno rūgštimi, alijošiaus ir spanguolių ekstraktais.

  710
  Sugeriantys įklotai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 20 vnt

  Natūralūs įklotai su medvilne ir sugeriančiu sluoksniu. Tinka jautriai odai, nealergizuoja.

  338