Prekių katalogas

Klausos aparatų baterijos Power One 13, 6 vnt.

 • Klausos aparatų baterijos Power One 13, 6 vnt.

  395
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 20 EUR

  Į krepšelį 

  Ilgai energiją palaikančios ir hermetiškai sandarios baterijos klausos aparatams. Pagamintos cinko ir oro pagrindu, sudėtyje neturi gyvsidabrio. Dydis 13, indikacinė spalva – oranžinė.

 • Power One baterijos klausos aparatui palengvins gyvenimą kiekvienam, turinčiam problemų su klausa. Efektyvios baterijos suteiks klausos aparatui ilgalaikę energiją, o jūs galėsite mėgautis gamtos garsais ir namiškių pašnekesiais. Šie elementai yra kuriami remiantis cinko ir oro pagrindu, todėl į jų gamybą nėra įtraukiamas gyvsidabris. Baterijos hermetiškai sandarios.

  • Cinko ir oro pagrindu gaminamos Power One baterijos specialiai sukurtos klausos aparatams, todėl veikia kur kas ilgiau ir efektyviau lyginant su įprastomis baterijomis. Jų gamybai nenaudojamas gyvsidabris.
  • Baterija yra 13 dydžio, todėl tinka mažesniems užausiniams ir didžiausiems įausiniams klausos aparatams. Šio dydžio baterijų skiriamoji spalva – oranžinė. Darbinė įtampa 1,45 V.
  • Baterija hermetiškai sandari, nes ant jos užklijuotas lipdukas neleidžia patekti orui, kuris būtinas srovės gamybai.
  • Nuplėšus lipduką, elementas aktyvuojamas, todėl patariama bateriją pradėti naudoti nedelsiant, kitu atveju ji eikvojasi.
  • Naudojimo trukmė priklauso nuo aplinkos veiksnių ir klausos aparato tipo, todėl apie senkančią bateriją įspės aparatas. Pakuotė nesunkiai ir patogiai atidaroma.
  • Pagaminta Vokietijoje. Baterijos tinka visų gamintojų klausos aparatams.

  Power One prekės ženklas sujungia aukštą kokybę, patikimumą ir ilgą veikimo laiką su maksimaliu komfortu. Visi produktai yra išbandomi prieš jiems patenkant į rinką.

  Naudojimas

  Nuplėškite lipduką nuo naujos baterijos ir palaukite minutę, kol ji pradės pilnai veikti. Atidarę baterijos skyriaus dangtelį, įdėkite bateriją į klausos aparatą simboliu „+“ į viršų.

 • Alternatyvios prekės

  Klausos aparatų baterijos Rayovac Extra 13, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 13 dydžio. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją.

  Klausos aparatų baterijos GP ZA13, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindu pagamintos baterijos skirtos visiems klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 13 dydžio. Ilga naudojimo trukmė. 

  Klausos aparatų baterijos Renata 13, 6 vnt.

  Šveicariškos kokybės klausos aparato baterijos puikiai tinka tiek analoginiams, tiek skaitmeniniams prietaisams. Hermetiškai sandari baterija yra 13 dydžio.

  Klausos aparatų baterijos Rayovac Special 13, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją. Hermetiškai sandari baterija yra 13 dydžio.

  Klausos aparatų baterijos Siemens Signia 13, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindu pagamintos baterijos yra specialiai skirtos asmeniniams klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 13 dydžio. Tinka visų gamintojų klausos aparatams. 

  Klausos aparatų baterijos Duracell 13, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindu sukurtos baterijos suteikia ilgalaikę energiją klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 13 dydžio.