Klausos aparatų baterijos Rayovac Extra 312, 12 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  395
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 20€

  Į krepšelį 

  Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją. Hermetiškai sandari baterija yra 312 dydžio.

 • Rayovac EXTRA baterijos klausos aparatui sukurtos cinko ir oro pagrindu, visiškai nenaudojant gyvsidabrio. Veikia ilgiau už standartines baterijas, kadangi jų kūrimui buvo pasitelktos naujausios technologijos. Hermetiškai sandarios baterijos veikia efektyviai ir intensyviai.

  • Cinko ir oro pagrindu gaminamos Rayovac EXTRA baterijos specialiai sukurtos klausos aparatams, kadangi jų naudojimo trukmė yra ilgesnė ir efektyvesnė. Naujas baterijos vidaus dizainas maksimaliai padidina talpą, kurioje laikomi aktyvus ingredientai, todėl ji veikia ilgiau už įprastas.
  • Baterija yra 312 dydžio, todėl skirta mažiausiems įausiniams klausos aparatams. Šio dydžio baterijų skiriamoji spalva – geltona. Darbinė įtampa 1,45 V.
  • Pakuotė apsaugo baterijas nuo išorinių veiksnių, tačiau tuo pačiu yra nesunkiai ir patogiai atidaroma.
  • Baterija yra hermetiškai sandari, nes ant jos užklijuotas lipdukas neleidžia patekti orui, kuris reikalingas srovės gamybai.
  • Elementas aktyvuojamas, nuplėšus lipduką, todėl patariama bateriją pradėti naudoti nedelsiant, kitu atveju ji eikvojasi.
  • Naudojimo trukmė priklauso nuo aplinkos veiksnių ir klausos aparato tipo, todėl apie senkančią bateriją įspės aparatas.
  • Baterijos tinka visų gamintojų klausos aparatams. Išbandykite nepakartojamą klausymo patirtį.

  Rayovac – pirmaujantis baterijų klausos aparatams gamintojas, kuris siūlo aukščiausios kokybės produktus už visiems prieinamą kainą. Taip pat tiekia platų baterijų, įkroviklių, žibintuvėlių asortimentą. Be abejonės rasite baterijas visiems prietaisams.

  Naudojimas

  Nuplėškite lipduką nuo naujos baterijos ir palaukite minutę, kol ji pradės pilnai veikti. Atidarę baterijos skyriaus dangtelį, įdėkite bateriją į klausos aparatą simboliu „+“ į viršų.

 • Alternatyvios prekės

  Klausos aparatų baterijos Rayovac Extra 312, 6 vnt.

   Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 312 dydžio. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją.

  279
  Klausos aparatų baterijos Rayovac Extra 312, 8 vnt.

  Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Hermetiškai sandarios, 312 dydžio. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją.

  279
  Klausos aparatų baterijos Duracell 312, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindu sukurtos baterijos suteikia ilgalaikę energiją klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 312 dydžio. 

  279
  Klausos aparatų baterijos Siemens Signia 312, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindu pagamintos baterijos yra specialiai skirtos asmeniniams klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 312 dydžio. Tinka visų gamintojų klausos aparatams. 

  279
  Klausos aparatų baterijos Rayovac Special 312, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją. Hermetiškai sandari baterija yra 312 dydžio.

  279
  Klausos aparatų baterijos GP ZA312, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindu pagamintos baterijos skirtos visiems klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 312 dydžio. Ilga naudojimo trukmė.

  495