Klausos aparatų baterijos Renata 10, 6 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  279
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Šveicariškos kokybės klausos aparato baterijos puikiai tinka tiek analoginiams, tiek skaitmeniniams prietaisams. Hermetiškai sandari baterija yra 10 dydžio.

 • Renata cinko oro klausos baterijos puikiai tinka visų gamintojų klausos aparatams, tiek analoginiams, tiek skaitmeniniams. Šveicariškos kokybės elementai suteiks išskirtinę ir nepakartojamą natūralių garsų klausymo patirtį. Ilgai ir efektyviai veikia. Baterijos yra hermetiškai sandarios.

  • Cinko ir oro pagrindu pagamintų baterijų naudojimo trukmė yra ilgesnė ir efektyvesnė. Jų gamybai nenaudojamas gyvsidabris.
  • Baterijos yra 10 dydžio, todėl tinka įausiniams ir patiems mažiausiems užausiniams klausos aparatams. Šio dydžio baterijų skiriamoji spalva – ruda. Darbinė įtampa 1,45 V.
  • Baterija hermetiškai sandari, nes ant jos užklijuotas lipdukas neleidžia patekti orui, kuris reikalingas srovės gamybai.
  • Elementas aktyvuojamas, nuplėšus lipduką, todėl patariama bateriją pradėti naudoti nedelsiant, kitu atveju ji eikvojasi ir išsikraus per 5-6 sav. Baterijos neįkraunamos.
  • Naudojimo trukmė priklauso nuo aplinkos veiksnių ir klausos aparato tipo, todėl apie senkančią bateriją įspės aparatas. Nesunkiai ir lengvai atidaroma pakuotė.
  • Baterijos tinka visų gamintojų klausos aparatams, tiek analoginiams, tiek skaitmeniniams.

  Renata – Šveicarijos gamintojas, siūlantis rinkai aukštos kokybės baterijas ir inovatyvius energijos tiekimo sprendimus. 

  Naudojimas

  Nuplėškite lipduką nuo naujos baterijos ir palaukite minutę, kol ji pradės pilnai veikti. Atidarę baterijos skyriaus dangtelį, įdėkite bateriją į klausos aparatą simboliu „+“ į viršų.
   

 • Alternatyvios prekės

  Klausos aparatų baterijos everActive Ultrasonic 10, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindo baterijos, skirtos klausos aparatams, suteikia ilgalaikę energiją ir yra maitinamos oru. Hermetiškai sandari baterija yra 10 dydžio.

  279
  Klausos aparatų baterijos Rayovac Extra 10, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 10 dydžio. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją.

  279
  Klausos aparatų baterijos Rayovac Special 10, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją. Hermetiškai sandari baterija yra 10 dydžio.

  279
  Klausos aparatų baterijos Sony 10, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindo baterijos, kurios maitinamos deguonimi, specialiai sukurtos klausos aparatui. Hermetiškai sandari baterija yra 10 dydžio. 

  279
  Klausos aparatų baterijos GP ZA10, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindu pagamintos baterijos skirtos visiems klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 10 dydžio. Ilga naudojimo trukmė. 

  495
  Klausos aparatų baterijos Duracell 10, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindu sukurtos baterijos suteikia ilgalaikę energiją klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 10 dydžio. 

  279