Prekių katalogas

Osimagnesium magnio vonios druska Gera Nuotaika, 200 g

 • Osimagnesium magnio vonios druska Gera Nuotaika, 200 g

  995

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Efektyvi ir 100 % natūrali vonios druska, prisotinta mandarinų eteriniu aliejumi, streso metu veikia raminančiai ir palaiko ramų miegą.Energija kibirkščiuojantis citrusų aromatas suteiks naują požiūrį į gyvenimą. 

  Gamintojas
  Wanadis Kft. (Vengrija)
  Prekės ženklas
  ŐSIMAGNESIUM
 • Osimagnesium vonios druska Gera Nuotaika, prisotinta nuotaiką pakeliančiu mandarinų aliejumi, atpalaiduoja po intensyvios dienos ir nuramina prieš naktį. Gryno magnio chlorido gabalėliai iš senosios Cechšteino jūros ištirpsta šiltame vandenyje, suteikdami jam raminančių savybių. Ypatingai tirpus gabalėlis įsiskverbia į odą ir atstato ląsteles, mažina raumenų skausmus ir spazmus. Be to, Osimagnesium vonios druskos naudojimas yra labai efektyvus ir atpalaiduojantis būdas, siekiant padidinti magnio kiekį organizme. Tad mėgaukitės druskos voniomis keletą kartų per savaitę ir jų poveikis maloniai nustebins. Toks pasilepinimas gali tapti malonia Jūsų rutinos dalimi.

  • Vonios druska gali pašalinti nuovargį bei įveikti depresiją.
  • Prisotinta magnio, druska mažina alergines reakcijas.
  • Saugo ląsteles ir padeda joms efektyviai vykdyti savo funkcijas.
  • Stangrina odą, ją valo, suteikia gaivumo bei švelnumo.
  • Streso metu veikia raminančiai bei mažina raumenų nuovargį.

  Osimagnesium veido ir kūno priežiūros linijos produktai, praturtinti gamtiniu magniu ir svarbiausiais mineralais, skirti kasdieniam naudojimui namuose.

  Naudojimas

  Suberkite pakelį druskos į šilto vandens pripildytą vonią ir mėgaukitės magnio vonios teikiamu atpalaiduojančiu ir kūną atnaujinančiu efektu 20 min. ar ilgau. Rekomenduojamos 2–3 vonios per savaitę.

  Sudėtis

  Vanduo, magnio chloridas, magnio sulfatas, kalio chloridas, natrio chloridas, kalcio chloridas, mandarinų žievelių aliejus.  

 • Alternatyvios prekės

  Osimagnesium magnio vonios druska Atsipalaidavę Raumenys, 200 g

  100% natūrali su eukalipto eteriniu aliejumi! Puikiai atpalaiduoja raumenis ir mažina jų spazmus. Labai tinka sportuojantiems!

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Osimagnesium magnio vonios druska Rami naktis, 200 g

  Efektyvi ir 100 % natūrali magnio vonios druska, praturtinta levandų eteriniu aliejumi, puikiai atpalaiduoja ir nuramina prieš naktį. Vonios druska gali pašalinti nuovargį ir įveikti depresiją. 

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite