Medisana rožių eterinis aliejus, 10 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  449
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 20 eur

  Į krepšelį 

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia vidaus patalpoms subtilų rožių aromatą. Pagerina oro kokybę ir padeda užtikrinti malonų kvapą.

  Gamintojas
  Medisana
 • Medisana Rosen eterinis aliejus yra specialiai skirtas kvapų difuzoriams. Stulbinantis, elegantiškas ir ryžtingai modernus kvapas gerina oro kokybę, dezinfekuoja ir aromatizuoja kambarius. Subtilus eterinis aliejus padės atskleisti daugybę šios nepaprastos gėlės subtilių bruožų. Itin koncentruotas ir stipriai veikia ne tik fizinį, bet ir emocinį bei mentalinį kūną.

  Vokiečių prekės ženklas Medisana jau daugiau nei 30 metų gamina kokybe pasižyminčius produktus sveikatai ir gerai savijautai palaikyti. Šio prekės ženklo produktai leidžia žmonėms lengvai ir patogiai stebėti savo sveikatą namų sąlygomis.

  Naudojimas

  Įlašinkite kelis aliejaus lašelius į difuzorių ir namuose pasklis malonus aromatas.

 • Alternatyvios prekės

  Medisana citrinžolių eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia prabangos ir gaivos pojūtį patalpoms. Citrinžolių aromato. 

  495
  Medisana levandų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia švelnų ir raminantį gaivos pojūtį patalpoms. Levandų aromato.

  495
  Medisana kanangų eterinis aliejus Ylang-Ylang, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia prabangos ir egzotikos pojūtį patalpoms. Kanangų aromato.

  439
  Medisana apelsinų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia vidaus patalpoms gaivų apelsino žievelės aromatą. Pagerina oro kokybę ir padeda užtikrinti malonų kvapą. 

  495
  Medisana citrinų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia gaivų citrusinių vaisių aromatą patalpoms. Citrinų aromato.

  439