Medisana Ecomed žastinis kraujospūdžio matuoklis BU-92E

 • Kraunamos nuotraukos
  2995
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 20€

  Į krepšelį 

  Žastinis kraujospūdžio matuoklis tiksliai nustato širdies ritmo sutrikimus, duomenis išsaugo atmintyje ir apskaičiuoja visų rezultatų vidurkį. Kompaktiško dydžio, todėl pravers ne tik namuose, bet ir išvykoje. 

  Gamintojas
  Medisana
 • Medisana Ecomed BU-92E kraujospūdžio matuoklis tiksliai matuoja kraujo spaudimą žasto srityje bei aptinka aritmiją. Pažangus prietaisas pravers ne tik namie, bet ir kelionėse. Matuoklis suteiks kiekvienam ilgalaikio kraujospūdžio stebėjimo ir analizės galimybes. Tai – geriausia dovana ne tik sau, bet ir šeimos nariams, bičiuliams. Reguliariai matuoti kraujospūdį turėtų tapti kiekvieno mylinčio save pareiga.

  • Matuoklis tiksliai nustato širdies ritmo sutrikimus.
  • Iš viso išsaugo 120 matavimo duomenų (2 asmenims po 60 vietų).
  • Itin didelis ekranas suteikia galimybę aiškiai matyti rodmenis.
  • Apskaičiuoja duomenų vidurkį iš visų atmintyje esančių rodiklių.
  • Rezultatai išreiškiami Pasaulinės sveikatos organizacijos nustatytomis šviesoforo spalvomis.
  • Pakuotėje: prietaisas, įdėklas, 4 AA baterijos, manžetė su oro žarnele.

  Techniniai duomenys

  Manžetės dydis: 22–30
  Dydis: 13 x 10 x 6,5 cm
  Svoris: 236 g

  Matavimo diapazonas

  40–260 mmHg
  40–180 dūžiai/min.

  Vokiečių prekės ženklas Medisana jau daugiau nei 30 metų gamina kokybe pasižyminčius produktus sveikatai ir gerai savijautai palaikyti. Šio prekės ženklo produktai leidžia žmonėms lengvai ir patogiai stebėti savo sveikatą namų sąlygomis.

  Naudojimas

  Šį prietaisą turi naudoti suaugę asmenys. Nenaudokite šio prietaiso kūdikiams ar naujagimiams. Išsamią naudojimo instrukciją rasite pakuotėje.
   

 • Alternatyvios prekės

  Medisana kraujospūdžio matuoklis BU512

  Automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis greitai ir tiksliai nustato širdies ritmo sutrikimus. Profesionalus matuoklis išsaugo net 180 matavimų rezultatų. 

  2195
  Medisana Ecomed kraujospūdžio matuoklis BW82E

  Kraujospūdžio matuoklis tvirtinamas ant riešo puikiai nustato kraujo spaudimą ir širdies ritmo sutrikimus. Matuokliu gali naudotis net 2 asmenys – išsaugoma 60 matavimo duomenų kiekvienam. 

  1549
  Medisana kraujospūdžio matuoklis BU550 Connect

  Automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis tiksliai nurodo širdies ritmo sutrikimus, išpučiant orą iš manžetės. Profesionalus matuoklis išsaugo net 500 matavimų rezultatų.

  6495
  Medisana kraujospūdžio matuoklis BW300 Connect

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis tiksliai nurodo faktinį sistolinį kraujospūdį ir diastolinį kraujospūdį bei pulsą. Gali naudotis du vartotojai – kiekvienam po 180 atminties vietų. 

  5995
  Medisana Ecomed kraujospūdžio matuoklis BU90E

  Žastinis kraujospūdžio matuoklis pateikia išsamius ir aiškius duomenis – nurodo sistolinį, diastolinį kraujospūdį, nustato širdies ritmo sutrikimus. 

  2149
  Medisana kraujospūdžio matuoklis BU530 Connect

  Aukščiausios kokybės žastinis kraujospūdžio matuoklis veikia oscilometriniu metodu. Matavimo rezultatus priskiria vienam iš dviejų naudotojų, kiekvienas gali išsaugoti 120 rezultatų.

  3695