Naktiniai paketai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 8 vnt

 • Kraunamos nuotraukos
  279
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Daugiausiai sugeriantys paketai gausių menstruacijų metu bei naktį. Tinka jautriai odai, nesukelia alergijos.

  Gamintojas
  GENTLE DAY®
 • Ar kada pagalvojote, kad sudirgusi oda, tempimas ir skausmai per menstruacijas gali būti susiję su higienos priemonėmis? Makšties išskyros ir menstruacinis kraujas šiltoje, orui nelaidžioje aplinkoje greičiau irsta ir jau po 20 minučių pradeda daugintis bakterijos. Nesilaikant higienos ir laiku nepasikeitus įkloto ar paketo, bakterijos gali sukelti tiek odos sudirgimą, tiek ir įvairias infekcijas. Ir ne tik tai...


  Makšties gleivinė yra kaip kempinė ir lengvai absorbuoja tiek naudingas tiek ir kenksmingas medžiagas. Šios medžiagos patenka į kraujotaką, o kraujas jas išnešioja į kitus organus. Kenksmingi chemikalai esantys įklotuose, tamponuose, drėgnose servetėlėse, prausikliuose šiuo keliu lengvai patenka į organizmą. Toksiški chemikalai yra siejami su reprodukcinės sistemos ligomis, mutacijomis, nevaisingumu, alergijomis ir kt ligomis. Klijai, kvepalai, kremai ir losjonai naudojami gaminant įklotus ir paketus yra siejami su kontaktiniu dermatitu. Dioksinas, kuris išsiskiria celiuliozę ar medvilnę balinant chloru, siejamas su krūties vėžiu.

  Daugiau naudingos informacijos apie kenksmingus chemikalus higienos priemonėse galite rasti čia>> https://www.womensvoices.org/feminine-care-products/


  GENTLE DAY® paketai suteikia geresnę apsaugą nuo pratekėjimų, tausoja jūsų odą bei sumažina menstruacinius negalavimus.

  Ekologiški GENTLE DAY® paketai yra patikimi, nes kasmet testuojami dėl kenksmingų chemikalų kiekių, pH lygio. Atlikti dermatologiniai ir odos lopo tyrimai nustatė, kad paketai nesukelia odos alergijų. Jokie testai nebuvo atlikti su gyvūnais.

  Apatinis paketų sluoksnis yra laidus orui. Jo gamybos metu naudojamas kalcio karbonatas, dėl kurio atsiranda mikroporos. Paketai išsiskiria itin geru sugeriamumu dėl aukštos kokybės superabsorbuojančių gamtoje suyrančių polimerų.

  GENTLE DAY® FAR-IR Anion juostelė išsiskiria tuo, kad joje yra naudojamas gamtoje aptinkamas mineralas - turmalinas. Veikiamas trinties arba spaudimo, deguonies ir drėgmės turmalinas generuoja neigiamus jonus (anijonus) ir tolimuosius infraraudonuosius spindulius (šilumą), o šie pasižymi antibakterinėmis bei odą tausojančiomis savybėmis. FAR-IR Anion juostelė, naikina nemalonų kvapą ir slopina bakterijų dauginimąsi įklotuose. Anijonų kiekis 6000 vnt/cm3.

  Daugelis moterų pastebi, kad GENTLE DAY® paketų sunaudoja gerokai mažiau nei įprastų arba organinės medvilnės paketų!

   

  TURMALINAS IR JO IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

  Turmalinas - draugiškas aplinkai mineralas, kuris veikiamas išorinės jėgos ar šilumos geba spinduliuoti tolimuosius infraraudonuosius (IR) spindulius, negatyvius jonus (anijonus), sudaryti elektromagnetinį lauką ir spinduliuoti retus mikroelementus. Dėl šių savybių turmalinas naudojamas pagerinant žmonių gyvenamąją aplinką ir gyvenimo kokybę. Turmalinas gerai žinomas (ypatingai Japonijoje ir Kinijoje) kaip pagreitinantis metabolizmą ir toksinų šalinimą, pagerinantis kraujo cirkuliaciją ir ląstelių atsinaujinimą, stiprinantis imunitetą, sureguliuojantis pH lygį, mažintis stresą ir depresiją. Jis naudojamas gydant odos ligas, lėtines ligas susijusias su susikaupusiais toksinais organizme, malšinant skausmą.

  Investuokite į savo sveikatą - rinkitės GENTLE DAY®! 

 • Alternatyvios prekės

  Dieniniai paketai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 10 vnt

  Gausiai sugeriantys paketai reguliarių menstruacijų metu. Tinka jautriai odai, nesukelia alergijos.

  279
  Tamponai organinės medvilnės, REGULAR 18 vnt.

  Hipoalerginiai, neišdžiovina makšties gleivinės.

  392
  TEENS MINI paketai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 12 vnt

  Itin ploni, trumpesni nei įprasti paketai su sparneliais, negausioms menstruacijoms.

  264
  Sugeriantys įklotai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 20 vnt

  Natūralūs įklotai su medvilne ir sugeriančiu sluoksniu. Tinka jautriai odai, nealergizuoja.

  338
  Tamponai organinės medvilnės, SUPER 18 vnt.

  Hipoalerginiai, neišdžiovina makšties gleivinės.

  389
  Įklotai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 30 vnt

  Natūralūs įklotai su medvilne. Tinka jautriai odai, nealergizuoja.

  338