Oromed kraujospūdžio matuoklis ORO-N1 Basic su adapteriu

 • Kraunamos nuotraukos
  2995
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Žastinis kraujospūdžio matuoklis skirtas kraujo spaudimui ir pulsui nustatyti. Perspėja apie širdies ritmo nukrypimus ir hipertenzijos riziką. Komplekte rasite adapterį.

  Gamintojas
  Oromed
 • Oromed ORO-N1 Basic žastinis kraujospūdžio matuoklis tiksliai matuoja kraujospūdį, bei nustato širdies ritmo sutrikimus. Automatinis matuoklis yra pritaikytas naudoti dviem asmenims, kadangi turi didelę matavimų rezultatų atmintį. Ypač paprasto naudojimo prietaisas padės rūpintis sveikata lengviau, nes apie savo organizmo pokyčius sužinosite pirmieji.

  • Matavimas vykdomas vieno mygtuko paspaudimu.
  • Patogus naudoti, o tikslumas patikrintas klinikinių tyrimų metu.
  • Konkrečiai nustato nereguliarų širdies ritmą ir hipertenzijos riziką.
  • Integruotas didelis ir ryškus LCD ekranas. Skaitmeniniai skaičiai.
  • Universali ir patogi manžetė (22–42 cm) tinka daugeliui pacientų.
  • Matuoklis pateikia aiškiai suprantamus rezultatus, išreikštus šviesoforo spalvomis.
  • Prietaisas išsaugo 2 x 60 paskutinių matavimų duomenis.
  • Pakuotėje: manžetė, 4 AA baterijos, adapteris, vartotojo instrukcija, garantinis talonas.
  • Prietaisui suteikiama 2 metų garantija.

  Techniniai duomenys

  Dydis: 136 x 112 x 71 mm
  Svoris: 510 g (su baterijomis)

  Matavimo diapazonas

  0–300 mmHg

  Daugiametę patirtį turinti Hi-Tech Medical kompanija gamina tikslius ir kokybiškus prekės ženklų Oromed bei Hi-Tech Medical medicininius prietaisus, skirtus apsaugoti žmonių sveikatą. Produktai naudojami namuose ir atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus. 

  Naudojimas

  Šį prietaisą turi naudoti suaugę asmenys. Nenaudokite šio prietaiso kūdikiams ar naujagimiams. Išsamią naudojimo instrukciją rasite pakuotėje.

 • Alternatyvios prekės

  Rossmax kraujospūdžio matuoklis X5

  Automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis, naudodamas oscilometrinį metodą, matuoja kraujo spaudimą ir nustato prieširdžių virpėjimo, ankstyvų širdies susitraukinėjimų riziką. 

  4895
  Microlife kraujospūdžio matuoklis BP A6PC

  Pažangus žastinis kraujo spaudimo matuoklis su prieširdžių virpėjimą ir hipertenziją aptinkančia sistema AFIB. Išsaugo 99 paskutinius matavimus su galimybe juos perkelti į kompiuterį. 

  5985
  Microlife kraujospūdžio matuoklis BP A2 Basic

  Patogus aukšto tikslumo žastinis kraujospūdžio matuoklis analizuoja pulso netolygumus, matuoja sistolinį ir diastolinį kraujospūdį bei parodo pulso dažnį. Įspėja apie širdies ritmo sutrikimą. 

  4295
  Medisana kraujospūdžio matuoklis BU550 Connect

  Automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis tiksliai nurodo širdies ritmo sutrikimus, išpučiant orą iš manžetės. Profesionalus matuoklis išsaugo net 500 matavimų rezultatų.

  6106
  Medisana kraujospūdžio matuoklis BU512

  Automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis greitai ir tiksliai nustato širdies ritmo sutrikimus. Profesionalus matuoklis išsaugo net 180 matavimų rezultatų. 

  2195
  Rossmax kraujospūdžio matuoklis X9

  Aukšto tikslumo žastinis kraujospūdžio matuoklis nustato aritmijos, prieširdžių virpėjimo, ankstyvų širdies permušimų, tachikardijos, bradikardijos ir hipertenzijos riziką.  

  14439