Prekių katalogas

pjur gelis nuo nutrynimų active 2SKIN Anti-Chafing

 • pjur gelis nuo nutrynimų active 2SKIN Anti-Chafing

  1595

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Vandeniui ir prakaitui atsparus gelis drėkina odą ilgą laiką ir apsaugo ją nuo nutrynimų ir paraudimo. Ypač naudingas aktyviai sportuojantiems.

  Gamintojas
  pjur
 • pjur active 2SKIN Anti-Chafing gelis stiprina odą ir apsaugo ją nuo nutrynimų, pūslių ir paraudimo, ypač kai sportuojant oda trinasi į odą ar sporto įrangą. Leidžia odai laisvai kvėpuoti, drėkina ją ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Unikalios sudėties pjur active 2SKIN Anti-Chafing gali padėti sporto mėgėjams ar profesionalams pasiekti geresnių rezultatų. Verta išbandyti.

  • Normaliai ir mišriai, taip pat jautriai odai skirtas gelis stiprina odos ląstelių struktūrą bei neleidžia susiformuoti pūslėms ar nutrynimams.
  • Praturtintas ypatingais ekstraktais ir maitinamosiomis medžiagomis, suteikia visai odai ilgalaikį elastingumo ir lankstumo pojūtį.
  • Palaiko optimalų odos drėkinimo balansą ir padidina odos atsparumą aplinkai, apsaugodamas nuo nutrynimų ir paraudimų.
  • Lengvai įsigeria į epidermį ir sukuria apsauginį sluoksnį iš karto po panaudojimo. Apsauga stiprėja, jeigu produktas tepamas pakartotinai.
  • Paruošia odą ir raumenis prieš sportą. Gali būti naudojamas tiek karštu, tiek šaltu oru. Atsparus prakaitui ir vandeniui, bekvapis ir be konservantų.

  pjur gamintojo pasaulinė veikla apima išskirtinių, efektyvių kūno priežiūros ir malonumus suteikiančių produktų gamybą. Aukščiausią kokybę pristatantis prekės ženklas užtikrina malonius ir sveikus potyrius vyrui, moteriai ar porai.

  Naudojimas

  Nedidelį produkto kiekį tepkite ant švarios, galimai probleminės odos vietos ir švelniais rankų judesiais įmasažuokite. Leiskite geliui įsigerti.

  Sudėtis

  Ciklopentasiloksanas, dimetikonas, polimetilsilsekuochanis, dimetikonolis.