Radius dantų šepetėlių Source Soft pakeičiamos galvutės, 2 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  695
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 20€

  Ekologiško dantų šepetėlio Radius Source Medium pakaitinės švelnios galvutės. 

  Gamintojas
  RADIUS (JAV)
 • Radius Source dantų šepetėlių galvutės pagamintos iš tąsaus medienos celiuliozės plastiko, todėl niekada nelūžta. Šereliai iš natūralaus pluošto, kuris gaunamas naudojant tą pačią technologiją kaip ir gaminant sintetinį kaproną iš naftos, tik vietoj naftos naudojamas ricinmedžio sėklų aliejus. Galvutėje šereliai išdėstyti vėduoklės principu, kad geriau apimtų audinius, dantų bei dantenų liniją. Smailėjanti galvutės forma leidžia pasiekti siaurąsias burnos vietas. Du kart mažiau plastiko nei paprastame šepetėlyje ir labai liaunas kotelis garantuoja nepaprastą valymo malonumą ir komfortą, kai jūs nejaučiate galvutės dydžio, tačiau jaučiate, kaip šerelių gausa efektyviai šalina apnašas. Pakaitinės dantų šepetėlių Radius Source galvutes yra žymiai geriau, nei pirkti naują dantų šepetėlį, taip tausojame gamtą ir jos išteklius.

  Vienoje pakuotėje yra dvi vienodo minkštumo galvutės.

 • Alternatyvios prekės

  Dental Care dantų šepetėlis su anglies dalelėmis Nitens Soft

  Dantų šepetėlis su anglimi ir dvigubo ilgio šereliais. Pasižymi antibakteriniu, absorbuojančiu ir balinančiu poveikiu, padeda pašalinti įsisenėjusias dėmes, gerina burnos kvapą. 

  295
  Dental Care dantų šepetėlis su aukso dalelėmis Nitens Soft

  Dantų šepetėlis su auksu ir dvigubo ilgio šereliais. Aukso jonai naikina bakterijas, gerina burnos kvapą, pasižymi regeneruojančiomis savybėmis.

  295
  Radius dantų šepetėlis su pakeičiama galvute Source Soft

  Dantų šepetėlis su plačia galvute ir patogiai valdoma rankenėle užtikrina ypatingą komfortą ir švarą. Minkšti šereliai puikiai šalina apnašas, bei švelniai masažuoja dantenas. Komplekte yra papildoma galvutė.

  795
  Dental Care dantų šepetėlis su sidabro dalelėmis Nitens Soft

  Dantų šepetėlis su sidabru ir dvigubo ilgio šereliais. Sidabro jonai sunaikina iki 99,9% bakterijų!

  295
  Radius dantų šepetėlis su pakeičiama galvute Source Medium

  Dantų šepetėlis su plačia galvute ir patogiai valdoma rankenėle užtikrina ypatingą komfortą ir švarą. Vidutinio kietumo šereliai puikiai šalina apnašas ir akmenis. Komplekte yra papildoma galvutė.

  795