Gentle Day ekologiški sugeriantys įklotai su anijonų juostele, 20 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  195
  338 Sutaupykite 143
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Natūralūs įklotai su medvilne ir sugeriančiu sluoksniu. Tinka jautriai odai, nealergizuoja.

  Gamintojas
  GENTLE DAY®
 • Sintetiniai, nelaidūs orui, o jei dar ir kvepiantys kasdieniai įklotai, gali sukelti nepageidaujamą odos reakciją, išbalansuoti makšties pH ir sukelti makšties infekciją ar kandidozę.

  Makšties gleivinė yra kaip kempinė ir lengvai absorbuoja tiek naudingas tiek ir kenksmingas medžiagas. Šios medžiagos patenka į kraujotaką, o kraujas jas išnešioja į kitus organus. Kenksmingi chemikalai esantys įklotuose, tamponuose, drėgnose servetėlėse, prausikliuose šiuo keliu lengvai patenka į organizmą. Toksiški chemikalai yra siejami su reprodukcinės sistemos ligomis, mutacijomis, nevaisingumu, alergijomis ir kitomis ligomis. Klijai, kvepalai, kremai ir losjonai naudojami gaminant įklotus ir paketus yra siejami su kontaktiniu dermatitu. Dioksinas, kuris išsiskiria celiuliozę ar medvilnę balinant chloru, siejamas su krūties vėžiu.

  Daugiau naudingos informacijos apie kenksmingus chemikalus higienos priemonėse galite rasti čia>> https://www.womensvoices.org/feminine-care-products/

  Jei jūs iš tų moterų, kurios negali apsieiti be kasdienių įklotų, tuomet rinkitės tai, kas geriausia jūsų odai - natūralius įklotus su medvilnės paviršiumi. Tik tokius rekomenduoja rinktis ginekologai.

  GENTLE DAY® įklotai – švelnūs Jūsų odai.

  Ekologiški GENTLE DAY® įklotai yra patikimi, nes kasmet testuojami dėl kenksmingų chemikalų kiekių, pH lygio. Atlikti dermatologiniai ir odos lopo tyrimai nustatė, kad įklotai nesukelia odos alergijų. Jokie testai nebuvo atlikti su gyvūnais.

  Apatinis įklotų sluoksnis yra laidus orui. Jo gamybos metu naudojamas kalcio karbonatas, dėl kurio atsiranda mikroporos.

  Dėl gelsvos anijonų juostelės šiems įklotams buvo suteiktas išradimo patentas. Tai yra vieninteliai išradimo patentą turintys įklotai.

  GENTLE DAY® FAR-IR Anion juostelė išsiskiria tuo, kad joje yra naudojamas gamtoje aptinkamas mineralas - turmalinas. Veikiamas trinties arba spaudimo, deguonies ir drėgmės turmalinas generuoja neigiamus jonus (anijonus) ir tolimuosius infraraudonuosius spindulius (šilumą), o šie pasižymi antibakterinėmis bei odą tausojančiomis savybėmis. FAR-IR Anion juostelė, naikina nemalonų kvapą ir slopina bakterijų dauginimąsi įklotuose. Anijonų kiekis 6000 vnt/cm3.

  TURMALINAS IR JO IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

  Turmalinas - draugiškas aplinkai mineralas, kuris veikiamas išorinės jėgos ar šilumos geba spinduliuoti tolimuosius infraraudonuosius (IR) spindulius, negatyvius jonus (anijonus), sudaryti elektromagnetinį lauką ir spinduliuoti retus mikroelementus. Dėl šių savybių turmalinas naudojamas pagerinant žmonių gyvenamąją aplinką ir gyvenimo kokybę.

  Turmalinas gerai žinomas (ypatingai Japonijoje ir Kinijoje) kaip pagreitinantis metabolizmą ir toksinų šalinimą, pagerinantis kraujo cirkuliaciją ir ląstelių atsinaujinimą, stiprinantis imunitetą, sureguliuojantis pH lygį, mažintis stresą ir depresiją. Jis naudojamas gydant odos ligas, lėtines ligas susijusias su susikaupusiais toksinais organizme, malšinant skausmą.


  Investuokite į savo sveikatą - rinkitės GENTLE DAY®! 

 • Alternatyvios prekės

  Gentle Day organinės medvilnės tamponai Super, 18 vnt.

  Hipoalerginiai, neišdžiovina makšties gleivinės.

  389
  Gentle Day intymios higienos prausiklis, 250 ml

  Bekvapis, su pieno rūgštimi, alijošiaus ir spanguolių ekstraktais.

  295
  710 Sutaupykite 415
  Gentle Day ekologiški dieniniai paketai su anijonų juostele, 10 vnt.

  Gausiai sugeriantys paketai reguliarių menstruacijų metu. Tinka jautriai odai, nesukelia alergijos.

  195
  279 Sutaupykite 084
  Gentle Day ekologiški paketai su anijonų juostele Teens Mini, 12 vnt.

  Itin ploni, trumpesni nei įprasti paketai su sparneliais, negausioms menstruacijoms.

  195
  264 Sutaupykite 069
  Gentle Day ekologiški paketai su anijonų juostele Teens Regular, 8 vnt.

  Itin ploni ir švelnūs, reguliarioms menstruacijoms. Tinka jautriai odai, nealergizuoja.

  195
  248 Sutaupykite 053
  Gentle Day organinės medvilnės tamponai Super Plus, 15 vnt.

  Hipoalerginiai, neišdžiovina makšties gleivinės.

  419