Beppy tamponai Soft Comfort Wet, 8 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  1495
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 20€

  Į krepšelį 

  Kempinėlės formos tamponas leidžia moteriai išlikti aktyviai menstruacijų metu. Besiūliai tamponai sulaiko drėgmę ilgiau, nedirgina odos ir apsaugo nuo infekcijų.

  Gamintojas
  Beppy
 • Beppy Soft Comfort Wet kempinėlės formos tamponai užtikrina švarą ir apsaugą net iki 8 valandų. Leidžia moterims mėgautis nevaržoma laisve ir optimalia higiena menstruacijų metu. Skirti naudoti sekso metu, kadangi besiūlio tampono nepastebės net partneris. Nevaržykite savęs, o drąsiai mėgaukitės sauna ir SPA procedūromis stilingai. Išlikite moteriškai žavinga ir pasitikinti savimi visą dieną.

  • Beppy Soft Comfort Wet kempinėlės yra kur kas pranašesnės už tradicines apsaugas menstruacijų metu, nes idealiai prisitaiko prie kiekvieno moters kūno ir neleidžia pratekėti kraujui net gausiausiomis dienomis.
  • Kempinėlė pagaminta iš sterilių, higieniškų medžiagų, todėl nedirgina gleivinės ir tinka net pačiai jautriausiai odai.
  • Nenutraukite kasdienės veiklos net menstruacijų metu – sportuokite, šokite, plaukiokite ir mylėkitės, nes besiūlio tampono nepastebės net žvitriausia akis.
  • Minkštą ir tamprią kempinėlę yra nepaprastai lengva naudoti – prisipildžiusi, nuslysta žemyn, todėl tiksliai žinosite, kada ją reikia pakeisti kita.
  • Rekomenduojama tampono naudojimo trukmė – iki 8 valandų.

  Visa Beppy produkcijos linija yra sukurta patyrusių ginekologų, todėl jos efektyvumas ir saugumas patvirtintas klinikiniais tyrimais, prižiūrint dermatologams. Aukštos kokybės ingredientų derinys užtikrina produktų veiksmingumą.

  Naudojimas

  Nusiplaukite rankas, atsitūpkite arba atsisėskite ant klozeto. Suspauskite tamponą. Viena ranka praverkite lytines lūpas, o kitos rankos pirštu stumkite tamponą į makštį, kol jis įsitvirtins. Norėdami išimti, viduriniu pirštu sugriebkite tamponą už jame esančios skylutės ir palengva traukite. Nusiplaukite rankas. Niekada nenaudokite tampono pakartotinai.