Prekių katalogas

Beppy tamponai Soft Comfort Dry 30 vnt.

 • Beppy tamponai Soft Comfort Dry 30 vnt.

  3295
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Į krepšelį 

  Minkšti kempinėlės formos tamponai prisitaiko prie moters anatomijos, gali būti naudojami net seksualinių santykių metu, maudantis ar sportuojant. Besiūliai ir nelubrikuoti, tinka net ir jautriai odai. Pakuotėje 30 vienetų.

  Gamintojas
  Beppy
 • Beppy Soft Comfort Dry kempinėlės formos minkšti tamponai užtikrina higieną, švarą ir apsaugą net iki 8 valandų. Inovatyvūs tamponai suteikia  moterims galimybę mėgautis nevaržoma laisve ir maksimalia higiena menstruacijų metu. Saugiai naudojami sekso metu, kadangi besiūlio tampono nepastebės net partneris. Nevaržykite savęs, o drąsiai mėgaukitės sauna ir SPA procedūromis stilingai. Išlikite moteriškai žavinga ir pasitikinti savimi visą dieną.

  • Kempinėlės yra kur kas pranašesnės už tradicinius tamponus menstruacijų metu, nes idealiai prisitaiko prie moters kūno ir neleidžia pratekėti kraujui net gausiausiomis dienomis.
  • Inovatyvi ir prie kūno prisitaikanti kempinėlė pagaminta iš sterilių, higieniškų medžiagų, todėl nedirgina moters intymios vietos gleivinės ir tinka net pačiai jautriausiai odai.
  • Suteikia galimybę nenutraukti kasdienės veiklos net menstruacijų metu – sportuokite, šokite, plaukiokite ir mylėkitės, nes besiūlio tampono nepastebės net žvitriausia akis.
  • Unikalios kempinėlės yra sausos ir nesuteptos lubrikantu. Norinčioms dar lengviau įsidėti šiuos tamponus, siūlome sudrėkinti vandeniu arba asmeniniu lubrikantu.
  • Minkštą ir tamprią kempinėlę yra nepaprastai lengva naudoti – prisipildžiusi, nuslysta žemyn, todėl tiksliai žinosite, kada ją reikia pakeisti kita.
  • Rekomenduojama tampono naudojimo trukmė – iki 8 valandų. Pirmosiomis ir gausesnėmis mėnesinių dienomis tamponą siūloma keisti kas 2–6 valandas.

  Visa Beppy produkcijos linija yra sukurta patyrusių ginekologų, todėl jos efektyvumas ir saugumas patvirtintas klinikiniais tyrimais, prižiūrint dermatologams. Aukštos kokybės ingredientų derinys užtikrina produktų veiksmingumą.

  Naudojimas

  Nusiplaukite rankas, atsitūpkite arba atsisėskite ant klozeto. Suspauskite tamponą. Viena ranka praverkite lytines lūpas, o kitos rankos pirštu stumkite tamponą į makštį, kol jis įsitvirtins. Norėdami išimti, viduriniu pirštu sugriebkite tamponą už jame esančios skylutės ir palengva traukite. Nusiplaukite rankas. Niekada nenaudokite tampono pakartotinai. Norint lengviau įsidėti tamponą, galite jį sudrėkinti vandeniu arba lubrikantu.

 • Alternatyvios prekės

  Beppy tamponai Soft Comfort Wet, 8 vnt.

  Kempinėlės formos tamponas leidžia moteriai išlikti aktyviai menstruacijų metu. Besiūliai tamponai sulaiko drėgmę ilgiau, nedirgina odos ir apsaugo nuo infekcijų.

  2295
  Beppy tamponai Soft Comfort Wet, 30 vnt.

  Kempinėlės formos tamponas leidžia moteriai išlikti aktyviai menstruacijų metu. Besiūliai tamponai sulaiko drėgmę ilgiau, nedirgina odos ir apsaugo nuo infekcijų. 

  5495
  JoyDivision tamponai Mini Freedom, 10 vnt.

  Širdelės formos tamponai sukurti iš į kempinę panašios medžiagos suteikia moterims patikimą apsaugą menstruacijų metu. Sterilūs ir nedirgina odos.

  1195
  Prekė išparduota. Susisiekite
  JoyDivision tamponai Professional, 50 vnt.

  Besiūliai, kempinėlės tipo tamponai prisitaikantys prie kiekvienos moters kūno. Sulaiko drėgmę ilgiau ir užtikrina optimalią apsaugą menstruacijų metu.

  4095
  Europharma tamponai Wet, 6 vnt.

  Sterilūs, besiūliai, kempinėlės tipo tamponai prisitaikantys prie kiekvienos moters anatomijos. Užtikrina efektyvią apsaugą menstruacijų metu. 

  1695
  JoyDivision tamponai Normal Freedom, 10 vnt.

  Vidutinio dydžio širdelės formos tamponai sukurti iš į kempinę panašios medžiagos suteikia moterims patikimą apsaugą menstruacijų metu. Sterilūs ir nedirgina odos.

  1195