Dantų šepetėlis kūdikiams Pure Baby Ultra Soft (6-18 mėn.)

 • Kraunamos nuotraukos
  425
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Tobulas pirmasis dantų šepetėlis, sukurtas jautriems kūdikių dantukams bei dantenoms. Be BPA, dažiklių ar kitų kenksmingų cheminių medžiagų, tad gali būti kramtomas. Švelniai ir veiksmingai valo dantukus ir apsaugo gležnus vaikučio burnos audinius valymo metu.

  Gamintojas
  RADIUS (JAV)
 • “Pasirodžius pirmiesiams mažylio dantukams, patariama juos valyti kūdikiams skirtu dantų šepetėliu maža galvute, minkštais užapvalintais šereliais. Kūdikiams nuo 6 iki 18 mėnesių rekomenduojama dantukus valyti švariu vandeniu du kartus per dieną – ryte ir vakare“ - Amerikos odontologų sąjungaos rekomendacija. 

  Radius Pure Baby – pirmasis pasaulyje kūdikiams nuo 6 iki 18 mėnesių skirtas dantų šepetėlis be dažiklių ir bisfenolio, patvirtintas Amerikos maisto ir vaistų priežiūros tarnybos ir pripažintas Amerikos odontologų asociacijos. Pure Baby dantų šepetėlyje panaudota 8000 ypatingai minkštų, aukščiausios kokybės Radius šerelių (keturis kartus daugiau nei įprastai). Ovalioje galvutėje mišriai išdėstyti šereliai garantuoja aksominį prisilietimą ir apsaugą nuo dantukų emalio erozijos. Patrauklus šepetėlio dizainas sukurtas galvojant apie jūsų mažylį. Patogi lenkta šepetėlio rankenėlė lengvai valdoma kūdikio ir tėvelių. Šepetėlio rankenėlė pagaminta iš gryno medicininio plastiko be kenksmingų priedų ir gali būti kramtoma.  Be BPA, latekso, švino, ftalatų.

  Kodėl mamos savo mažyliui renkasi “Pure Baby“?

  • Orginalus amžių atitinkantis dizainas – kūdikiams nuo 6 iki 18 mėnesių.
  • Patentuoti RADIUS® šereliai – 8000 aukščiausios kokybės ypatingai minkštų ir švelnių šerelių – suteikia aksominį prisilietimą, ir teigiamas emocijas mažyliui.
  • Visiškai švarus medicininis plastikas be bisfenolio ir dažiklių saugo kūdikį iš vidaus ir išorės. 
  • Ovali ir lenkta dantų šepetėlio rankenėlė patogi kūdikiui ir lengvai kontroliuojama tėvelių.
  • Minkštų šerelių pagalvėlė tolygiai paskirsto spaudimą į gležnus kūdikio dantukus ir dantenų audinius.
  • Ovalios RADIUS galvutės neturinčios kampų apsaugo švelnius vaikučio burnos audinius valymo metu.
  • Radius Pure Baby dantų šepetėlio saugumą patvirtino FDA (Amerikos vaistų ir maisto priežiūros tarnyba).
 • Alternatyvios prekės

  Dantų šepetėlis vaikams Kidz Very Soft (nuo 6 iki 10 m.)

  Puikus pirmasis dantų šepetėlis savarankiškam dantukų valymui. Ypatingai kokybiška, minkštais šereliais šepetėlio galvutė užtikrina puikią dantų ir dantenų priežiūrą. Nykščiu prilaikomos rankenėlės ir 45 laipsnių pasvirusios galvutės dėka, formuojasi teisingi dantų šepetėlio laikymo įgūdžiai.

  530
  Dantų šepetėlis vaikams Totz Ekstra Soft (nuo 1,5 iki 3 m.)

  Natūralus dantų šepetukas - ypač saugus dantukų paviršiams ir gležnoms mažylio dantenoms. Minkštų šerelių pagalvėlė tolygiai paskirsto spaudimą į dantukus ir dantenas. Ovali ir lenkta šepetėlio rankenėlė - patogi kūdikiui ir lengvai kontroliuojama tėvelių.

  425
  Dantų šepetėlis vaikams Totz Plus Silky Soft (nuo 3 iki 6 m.)

  Totz Plus dantų šepetėlio rankenėlė pritaikyta augančio mažylio rankytei – platesnė ir padengta guma, kad vaikas lengviau valdytų šepetėlį. Totz Plus pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralių medžiagų ir ideliai atitinka vaiko amžių. Švelniai ir veiksmingai valo dantukus!

  490