Prekių katalogas

Klausos aparatų baterijos Power One 312, 60 vnt.

 • Klausos aparatų baterijos Power One 312, 60 vnt.

  2395

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Hermetiškai sandarios baterijos yra specialiai pagamintos cinko ir oro pagrindu klausos aparatams. Baterija tinka visų gamintojų klausos aparatams ir yra 312 dydžio. Iš viso 60 vnt.

 • Power One baterijos klausos aparatui yra kuriamos remiantis cinko ir oro pagrindu, todėl į jų gamybą neįtraukiamas gyvsidabris. Baterijos yra hermetiškai sandarios. Suteikia ilgalaikę energiją asmeniniams klausos aparatams.

  • Cinko ir oro pagrindu gaminamos Power One baterijos specialiai sukurtos klausos aparatams, todėl veikia kur kas ilgiau ir efektyviau lyginant su įprastomis baterijomis. Jų gamybai nenaudojamas gyvsidabris.
  • Baterija yra 312 dydžio, todėl tinka mažesniems užausiniams ir didžiausiems įausiniams klausos aparatams. Šio dydžio baterijų skiriamoji spalva – oranžinė. Darbinė įtampa 1,45 V.
  • Baterija hermetiškai sandari, nes ant jos užklijuotas lipdukas neleidžia patekti orui, kuris būtinas srovės gamybai.
  • Nuplėšus lipduką, elementas aktyvuojamas, todėl patariama bateriją pradėti naudoti nedelsiant, kitu atveju ji eikvojasi.
  • Naudojimo trukmė priklauso nuo aplinkos veiksnių ir klausos aparato tipo, todėl apie senkančią bateriją įspės aparatas. Pakuotė nesunkiai ir patogiai atidaroma.
  • Baterijos tinka visų gamintojų klausos aparatams.
  • Iš viso gausite 60 vienetų.

  Power One prekės ženklas sujungia aukštą kokybę, patikimumą ir ilgą veikimo laiką su maksimaliu komfortu. Visi produktai yra išbandomi prieš jiems patenkant į rinką.

  Naudojimas

  Nuplėškite lipduką nuo naujos baterijos ir palaukite minutę, kol ji pradės pilnai veikti. Atidarę baterijos skyriaus dangtelį, įdėkite bateriją į klausos aparatą simboliu „+“ į viršų.

 • Alternatyvios prekės

  Klausos aparatų baterijos Siemens Signia 312, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindu pagamintos baterijos yra specialiai skirtos asmeniniams klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 312 dydžio. Tinka visų gamintojų klausos aparatams. 

  Klausos aparatų baterijos Rayovac Extra 312, 12 vnt.

  Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją. Hermetiškai sandari baterija yra 312 dydžio.

  595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Klausos aparatų baterijos Duracell 312, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindu sukurtos baterijos suteikia ilgalaikę energiją klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 312 dydžio. 

  Klausos aparatų baterijos Rayovac Extra 312, 6 vnt.

   Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 312 dydžio. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją.

  Klausos aparatų baterijos Rayovac Special 312, 6 vnt.

  Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją. Hermetiškai sandari baterija yra 312 dydžio.

  395
  Prekė išparduota. Susisiekite