Prekių katalogas

Omron TENS elektrostimuliatorius E4 Professional

 • Omron TENS elektrostimuliatorius E4 Professional

  7495
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 20 EUR

  Sumažina ir panaikina skausmo simptomus, atlieka masažą, ramina kūną, gerina limfos/kraujo tekėjimą ir pragulų gijimą. 15 skirtingų programų. Kompaktiškas ir paprastas naudoti.

  Gamintojas
  Omron (Japonija)
  Prekės ženklas
  Omron
 • Omron "E4 Professional" - elektroterapeutinio darbo prietaisas, puikiai tinkantis tiek nuskausminimui, tiek funkcinei elektros stimuliacijai. Elektrinė nervų stimuliacija yra atliekama transkutaniškai, t.y. per odą. TENS terapija, kurie išsidėstę visame organizme kaip kompleksinė sistema atlieka svarbų vaidmenį, būtina normalioms organizmo funkcijoms palaikyti. Jais eina impulsai nuo centrinės nervų sistemos iki tam tikro organo ar kūno dalies. Jie reguliuoja kūno funkcijas, raumenų susitraukimą ir atsipalaidavimą.

  Naudojant TENS metodą, žemo dažnio impulsai per odą, stimuliuoja kūną, mažina skausmą. Skausmo perdavimas nervinėmis skaidulomis yra slopinamas ir išskiriama medžiaga panaši į morfiną, endorfinas, kuris palengvina skausmą. Be viso to pagerėja kraujotaka gydomose vietose.

  Taigi naudojant "Omron" E4 galime gauti šiuos efektus:

  • nuskausminimą (tinka tiek lėtiniam, tiek ūmiam skausmui šalinti);

  • kraujotakos pagerėjimą;

  • masažuoklis stimuliuoja mikrocirkuliaciją, gerina limfos ir kraujo tekėjimą;

  • gerina raumenų mitybą;

  • gerina pragulų, trofinių opų gijimą (tai ypač aktualu diabetikams prie taip vadinamos „diabetinė pėdos“ problemų bei stambių sąnarių uždegimams gydyti ir tinimams mažinti);

  • raumenų grupių susitraukimą ir atsipalaidavimą (tinka raumenųjėgai, ištvermei didinti, raumenų nuovargiui, skausmui, įtampai pašalinti);

  • riebalinio sluoksnio mažinimą.

   

  OMRON E4 panaudojimas:

  1.  12-ka skirtingų automatinių stimuliacijos programų:

  2. 3-is fizinio stimuliavimo programos, kuriose galima pačiam keisti intensyvumą ir dažnį. Prietaiso panaudojimas yra labai paprastas. Tereikia uždėti elektrodus ant odos. Gydymas reguliuojamas nuo prietaiso valdymo. Stimuliacijos rūšis yra parodyta ekrane, programą Jūs pasirenkate pagal poreikį, intensyvumą reguliuojate pats, laikas yra užprogramuotas 15 min ( kiek min dar liko stimuliuoti matote ekrane). Prietaisas labai kompaktiškas, mažo svorio, todėl gali būti lengvai pasiimamas į darbą ar kelionę.

  OMRON E4 stimuliatorius suteikia galimybę – sumažinti ir panaikinti skausmo simptomus, atlieka masažą, efektingą raumenų, pečių ir kaklo nuovargiui pašalinti, - ramina kūną, gerina kraujotaką gydomuose plotuose. Tačiau atminkite, kad skausmas įspėja jus, kad Jūsų organizme kažkas yra blogai. Jei sergate įvairiomis ligomis, pasikonsultuokite su gydytoju dėl elektroninio stimuliatoriaus naudojimo !

 • Alternatyvios prekės

  Omron TENS elektrostimuliatorius E3 Intense

  Puiki alternatyva gydymui vaistais! Trigubo poveikio efektyvus skausmo mažinimas! 9 skirtingos programos įvairioms kūno sritims. Plaunami ilgalaikio naudojimo padai. Nešiojamas ir lengvas naudoti.

  7495
  Prekė išparduota. Susisiekite