Prekių katalogas

Rossmax kraujospūdžio matuoklis Z1

 • Rossmax kraujospūdžio matuoklis Z1

  5495
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Į krepšelį 

  Žastinis kraujospūdžio matuoklis tiksliai matuoja kraujo spaudimą, pasitelkdamas naujausias technologijas: hipertenzijos rizikos ir nereguliaraus širdies ritmo indikatorius, manžetės ir rankos padėties jutiklis.

  Gamintojas
  Rossmax
 • Rossmax Z1 žastinis kraujospūdžio matuoklis yra itin inovatyvus prietaisas, kuris ne tik greitai, bet ir labai tiksliai nustato arterinio kraujo spaudimą bei padeda jį stebėti namų sąlygomis. Nedidelis ir kompaktiškas prietaisas pasižymi naujausiomis technologijomis – vartotojams nebereikia nustatinėti manžetės pripūtimo lygio, judesio indikatoriai perspėja apie netinkamą rankos padėtį, o svarbiausia, šis matuoklis aptinka nereguliarų širdies ritmą ir net gali perspėti apie hipertenzijos riziką.

  • Inovatyvus žastinis kraujospūdžio matuoklis, kurio tikslumas patvirtintas Amerikos medicinos prietaisų kūrimo asociacijos.
  • Su Real Fuzzy technologija matuoklis nustato idealų slėgį manžetėje, todėl vartotojams patiems nebereikia numatyti pripūtimo lygio.
  • Dėl tinkamai pritaikyto slėgio manžetėje vartotojas nejus suspaustos rankos diskomforto, o rezultatai bus pateikiami kur kas tikslesni.
  • Matuoklyje yra judesio daviklis, kuris perspėja apie netinkamai laikomą rankos padėtį arba bet kokį nepageidaujamą kūno judesį.
  • Prietaisas lygiai taip pat patikrina ir perspėja apie manžetės padėtį bei nurodo, ar rankovė uždėta taisyklingai.
  • Kraujospūdžio matuoklis taip pat turi įdiegtus hipertenzijos rizikos ir nereguliaraus širdies ritmo daviklius.
  • Lengvai galima pasirinkti inovatyvią funkciją, kad kraujo spaudimo matuoklis išvestų vidurkį iš 3 paskutinių matavimų.
  • Didelis LCD ekranas, paprastas naudojimas vieno mygtuko paspaudimu. Atmintyje išsaugo iki 90 gautų paskutinių rezultatų.
  • Patentuota kūgio formos manžetė, kuri sudėtyje neturi latekso. Nenaudojamas prietaisas automatiškai išsijungia po 1 minutės.
  • Pakuotėje: kraujospūdžio matuoklis, manžetė, 4 AAA baterijos, įdėklas, vartotojo instrukcija.
  • Prietaisui suteikiama 5 metų garantija.

  Techniniai duomenys

  Manžetės dydis: 24–40 cm
  Dydis: 100 x 86 x 68 mm
  Svoris: 218 g 

  Matavimo diapazonas

  30–260 mmHg
  40–199 dūžiai/min.

  Rossmax – pasaulinės sveikatos priežiūros priemonių lyderis, įsipareigojęs rinkai tiekti aukščiausios kokybės diagnostikos produktus ir medicininius prietaisus.

  Naudojimas

  Šį prietaisą turi naudoti suaugę asmenys. Nenaudokite šio prietaiso kūdikiams ar naujagimiams. Išsamią naudojimo instrukciją rasite pakuotėje.

 • Alternatyvios prekės

  Rossmax kraujospūdžio matuoklis X9

  Aukšto tikslumo žastinis kraujospūdžio matuoklis nustato aritmijos, prieširdžių virpėjimo, ankstyvų širdies permušimų, tachikardijos, bradikardijos ir hipertenzijos riziką.  

  16995
  Rossmax kraujospūdžio matuoklis X5

  Automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis, naudodamas oscilometrinį metodą, matuoja kraujo spaudimą ir nustato prieširdžių virpėjimo, ankstyvų širdies susitraukinėjimų riziką. 

  7495
  Rossmax kraujospūdžio matuoklis CF175f

  Inovatyvus žastinis kraujospūdžio matuoklis yra pritaikytas silpnaregiams dėl įdiegtos kalbėjimo funkcijos. Įdiegtas judesio daviklis perspėja apie netinkamai uždėta manžetę.

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax kraujospūdžio matuoklis X3

  Žastinis kraujospūdžio matuoklis nustato nereguliarų širdies ritmą ir hipertenzijos riziką. Automatinis prietaisas naudoja oscilometrinį metodą kraujospūdžiui nustatyti. 

  4995
  Rossmax kraujospūdžio matuoklis X1

  Tikslus žastinis kraujospūdžio matuoklis greitai nustato kraujo spaudimą, aptinka nereguliarų širdies ritmą ir hipertenzijos riziką. Valdomas vieno mygtuko paspaudimu. 

  5495