Prekių katalogas

Zechstein Inside Magnio Dribsniai, 1kg

 • Zechstein Inside Magnio Dribsniai, 1kg

  1195
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 20 EUR

  Į krepšelį 

  Magnio chloridu prisotinti dribsniai, skirti viso kūno vonioms ir pėdų vonelėms. Atpalaiduoja ne tik protą ir mintis, bet taip pat įsitempusius bei skaudančius raumenis.

 • Zechstein Inside magnio dribsniai, dar žinomi kaip magnio chlorido kristalai, yra ypatingai lengvas būdas prisotinti kūną magniu. Specialiai skirti vonioms ar kojų vonelėms, šie dribsniai ištirpsta vandenyje ir pripildo jį magnio chloridu, tokiu būdu kūnas itin efektyviai absorbuoja šį mikroelementą. Subalansavus magnio kiekį organizme, nuraminami skaudantys raumenis, pašalinamas nerimas ar miego sutrikimai.

  • Vonelėms ir viso kūno vonioms skirti magnio chlorido dribsniai.
  • Natūralus ir švarus magnio šaltinis visam organizmui.
  • Nuramina ir atpalaiduoja įsitempusius ir skaudančius raumenis.
  • Mažina įtampa ir gali padėti įveikti nerimą ir įtampą.
  • Reguliarus naudojimas padeda išvengti mėšlungio.

  Zechstein Inside gamina natūralią, mikroelementais prisotintą kosmetikos ir higienos priemonių produkciją. Ši įmonė renkasi tvarų ir organizmui naudingą kelią, kurdama savo gaminius.

  Naudojimas

  Viso kūno voniai: į vandenį įberti 250–300 g magnio dribsnių (apie 2 stiklines). Rekomenduojama vonios trukmė – 20 minučių. Vonias reikia daryti kursais, galima daryti pakaitomis su vonelėmis kojoms. Vonelė pėdoms: įberti 150 g magnio dribsnių (1 stiklinė) į maždaug 4 litrus vandens. Rekomenduojama vandens temperatūra 37 °C, neturi viršyti 41°C. Rekomenduojama vonelės trukmė – 20 minučių. Voneles reikia daryti kursais 2–3 kartus per savaitę, galima ir dažniau.

  Sudėtis

  Magnio chloridas MgCl (47%), vanduo.

 • Alternatyvios prekės

  Osimagnesium magnio vonios druska Rami naktis, 200 g

  Efektyvi ir 100 % natūrali magnio vonios druska, praturtinta levandų eteriniu aliejumi, puikiai atpalaiduoja ir nuramina prieš naktį. Vonios druska gali pašalinti nuovargį ir įveikti depresiją. 

  550
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Bish Effect Poltavos Bišofito magnio druska voniai, 500 g

  Magnio vonios druska atpalaiduoja pavargusį kūną po treniruočių, fizinio aktyvumo ar nudegimų. Veikia raminančiai, valo odą nuo toksinų ir stiprina nervus.

  Osimagnesium magnio vonios druska Atsipalaidavę Raumenys, 200 g

  100% natūrali su eukalipto eteriniu aliejumi! Puikiai atpalaiduoja raumenis ir mažina jų spazmus. Labai tinka sportuojantiems!

  595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Osimagnesium magnio vonios druska Gera Nuotaika, 200 g

  Efektyvi ir 100 % natūrali vonios druska, prisotinta mandarinų eteriniu aliejumi, streso metu veikia raminančiai ir palaiko ramų miegą.Energija kibirkščiuojantis citrusų aromatas suteiks naują požiūrį į gyvenimą. 

  550
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Osimagnesium magnio vonios druska, 200 g

  Aukštos kokybės magnio druska suteikia atpalaiduojančius vonios malonumus. Praturtinta natūraliomis medžiagomis.

  549
  Prekė išparduota. Susisiekite